PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1447}

15 minut

15 Minutes
6,5 13 215
ocen
6,5 10 1 13215
6,2 5
ocen krytyków
15 minut
powrót do forum filmu 15 minut

Jak na 13letni i niezbyt kasowy film mający na filmwebie ocenę 6.6 bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, spodziewałem się ze będzie znacznie gorzej ale De Niro mnie skusił :) W kilku momentach kiedy zdawałoby się że za chwilę nastąpi rozstrzygający moment i film się skończy historia rozwija się dalej i często ciężko się domyśleć co dalej się wydarzy. Mało jest takich kryminalno-sensacyjnych opowieści które są na tyle nieprzewidywalne. Doskonałym zabiegiem było też obsadzenie w rolach Czecha i Rosjanina prawdziwego Czecha i Rosjanina gdzie ten ostatni gra nawet swojego imiennika i obaj w naturalny sposób wplatają w dialogi zwroty w swoich ojczystych językach. Film godny polecenia wszystkim lubującym się w podobnych klimatach z uwagi na ciekawy scenariusz i orzeźwiającą domieszkę czarnego humoru.

ocenił(a) film na 5
Starion

film taki sobie,myślałem że będzie więcej mordów i że będa wybierać losowo a tutaj chcieli tego z gazety dla sławe pociać Myślałem że warto było posiedzieć jednak się rozczarowałem 5/10

Eazy96

Jedemu się podoba inemu nie kazdy ma inny gust , mnie się podobał film bo był mało przewidywaly.

ocenił(a) film na 10
adamoo37

Mnie się podoba! świetny film

Starion

Nie bardzo rozumiem Twoje "jak na trzynastoletni film pozytywnie mnie zaskoczyl". Naprawde uwazasz, ze wsrod nowszych filmow tak malo jest wartosciowych pozycji? Nie sama klasyka czlowiek zyje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones