PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1447}

15 minut

15 Minutes
6,5 13 218
ocen
6,5 10 1 13218
6,2 5
ocen krytyków
15 minut
powrót do forum filmu 15 minut

Całkiem dobry

ocenił(a) film na 7

15 minut ogólnie wydaje mi się filmem dobrym. Jak zawsze świetny De Niro oraz Edward Burns świetnie wywiązali się ze swoich zadań. Akcja jest interesująca i ciekawa, muzyka nie najgorsza. Jednak pierwsza część filmu była nieco lepsza. Końcówka to już według mnie lekka przesada. Ogólnie film pokazuje jak mass-media mogą wpływać na ludzi, jaką mają władzę i do czego to może doprowadzić. Ukazuje też braki w prawie, które mogą spowodować, że osoba winna kilku morderstwom może praktycznie zostać uniewinniona i sama stać się ofiarą, a nie katem. Przestrzegam, widzów że film który piętnuje przemoc sam jest nią wypełniony. W filmie jest pod dostatkiem ostrych scen ukazujących przemoc. Podsumowując jeśli masz dużo czasu i dość kasy spokojnie możesz się wybrać na ten film. Ocena 7+/10.

ocenił(a) film na 5
Elvis

nie zgadzam sie!
Film ogolnie to niewypal. Fabula raczej marna. Gdyby nie De Niro wogóle nie ogladalbym tego filmu, dziwi mnie jedno, dlaczego wystapil w takim slabym filmie ? Po obejrzeniu: ogolne rozczarowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones