PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605965}

Baldur's Gate II: Cienie Amn

Baldur's Gate II: Shadows of Amn
9,0 9 559
ocen
9,0 10 1 9559
Baldur's Gate II: Cienie Amn
powrót do forum gry Baldur's Gate II: Cienie Amn

Project INFINITY

ocenił(a) grę na 10

Słyszeliście o projekcie Infinity, nowej grze która ma łączyc w sobie Baldury, Icewindy oraz Tormenta?

http://eternityproject.pl/forum/showthread.php?tid=15

Bloodbane

Może być ciekawie ale na czym ma polegać to połączenie?

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

Project Eternity, Infinity to zdaje się nazwa silnika na którym hulały Baldury i Tormenty

ocenił(a) grę na 10
d0man

Nie tyle połączenie, co po prostu duchowy spadkobierca. Czekam niecierpliwie.

użytkownik usunięty
Zoya H

Nie tyleż duchowy co i graficzny, niestety. Nie tędy droga.

ocenił(a) grę na 10

Bo ja wiem? Jest mnóstwo osób, które tęsknią za dawnym i przestarzała, ale wciąż piękna grafika to tylko jeden z aspektów. Gdybym miała wybierać między rzutem izometrycznym w 2D i pełnym 3D, zdecydowanie wolę gry w izo. Osobiście nie mogę się doczekać.

użytkownik usunięty
Zoya H

Musiało to być przepiękne by było ponadczasowe. :) A mi się tam marzy dobry rasowy RPG w 3d.

ocenił(a) grę na 10

Dla mnie na przykład Baldursy są ponadczasowe, więc nie widzę powodów, żeby twórcom Project:Infinity miało się to nie udać ;)

użytkownik usunięty
Zoya H

Coś mam przeczucie że to będzie klapa. :-/

ocenił(a) grę na 10
Zoya H

Pełna zgoda. Chyba żadne 3D nigdy nie dorówna 2D, ponieważ 2D z założenia jest umowne i odrealnione, a przez to świetnie wpisuje się tematykę fantasy role-playów. Dla mnie 3D zawsze będzie wyglądało jak mniej lub bardziej nieudolne naśladownictwo "naszego świata" - a przecież nie tego oczekujemy od gier takich jak Baldur's Gate.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones