PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021511}

Velma

2,2 3 421
ocen
2,2 10 1 3421
Velma
powrót do forum serialu Velma

Jestem bardzo ciekaw jak będą starali się to wytłumaczyć...

Akira_666

Nie będą się nawet starać. JEST I JUŻ. W samym trailerze masz to "wyjaśnione". Klasyka jest tylko w twojej głowie...

ocenił(a) serial na 1
Akira_666

Kudłaty też XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
Akira_666

wyłączyli komentarze do trailera bo na 6tys łapek w góre na yt jest 100tys w dół xD

ocenił(a) serial na 1
Akira_666

Oj to jakiego koloru skóry są postacie to naprawdę najmniejszy problem. Oni nawet nie przypominają siebie z charakterów ani trochę i są maksymalnie antypatyczni. To NIE SĄ postacie że Scooby'ego tylko obrzydliwe self inserty scenarzystów.

ocenił(a) serial na 4
bartmix

Thats the point

bartmix

Dokładnie! Ten serial jest tak zły na wielu poziomach, że dziwi mnie większość komentarzy akurat odnośnie samego koloru skóry XD

Akira_666

To postać fikcyjna. Rozumiem tylko oburzenie przy postaciach historycznych.

zofey_2

W takim razie Scooby-Doo może być kotem, a Spider-Man może być Człowiekiem-Dzbankiem.

ocenił(a) serial na 1
zofey_2

Oburzeni to są jedynie twórcy takich gniotów, na ludzi, którzy nie mają ochoty oglądać tego rodzaju "ubikacyjnej twórczości". Oczywiście myślisz, że jest na odwrót... Oburzenie to było na przykład, jak fani GoT zobaczyli końcówkę bardzo słabego 8 sezonu. Co innego jak oglądalność jest baaardzo niska, wtedy do twojej informacji dociera, że ktoś jest oburzony... Kto? Ludzie, którzy tego nie oglądają? Zobaczyli, że kroi się kolejny poprawny gniot i "do widzenia". Tobie wmówiono, że ktoś się oburza. Stworzyli gniota, który w zamyśle ma oburzać i zarabiać pieniądze ale przy niskiej oglądalności, jest mało oburzonych i jeszcze mniej pieniędzy. To wygląda jak jakiś "woke challenge" - zobaczmy kto się obrazi. A pewnie najbardziej liczą na takich ludzi jak ty. Którzy ochoczo poliżą ich rowa. Gdybyś zobaczył na ulicy człowieka jedzącego kupę, to czy byś się oburzał? No tak zwykle ludzie reagują na "woke generation" - trudno cokolwiek zrobić z takim idiotą.

Akira_666

Szczerze mówiąc przy zmianach tych bohaterów to tylko Velma wygląda w miarę normalnie.

Akira_666

Nie używaj słowa "czarna", ty faszystowska biała świnio :P

Lukas_Art

Na lewackim szkoleniu z "diversity & inclusion" tłumaczyli nam, że właśnie czarny jest najbardziej neutralnym/akceptowalnym określeniem.

Lukas_Art

Od kiedy nazywanie rzeczy lub ludzi po imieniu to faszyzm? No tak, mój kolor skóry jest biały i nie widzę w tym niczego złego, tak samo w tym że kolor skóry kogoś innego jest czarny, problem widzę jedynie w tym kiedy na siłę próbuje się zmieniać kolor skóry dobrze znanej postaci czy to filmowej czy to historycznej ,aby dopasować się do obecnych trendów i co jest znacznie bardziej rasistowskie niż powiedzenie że ktoś jest "czarny" :) (i na dodatek wyszło to tragicznie) 

Lukas_Art

A, i po co plujesz jadem wyzywając mnie od świń? Taki obraz wasz xD

Akira_666

eee, ale wiesz, że żartowałem.

Lukas_Art

Aha xD nie wyczułem, w tych czasach, szczególnie na filmwebie w tej kwestii niczego nie miżna być pewnym...

Akira_666

True true

ocenił(a) serial na 1
Akira_666

Zmienili jej kolor skóry po to, by mogła opowiadać swoje rasistowskie, nieśmieszne "żarty". Oczywiście zakładając, że "woke generation" dopuszcza bycie rasistą wobec białych. No ale tak to jest, jak ktoś udaje, że nie zna definicji rasizmu. Twórcy mają to gdzieś a to tylko wierzchołek góry lodowej tego paszkfila. Oni po prostu napluli na ludzi, którzy kiedyś lubili serię o Scooby Doo

ocenił(a) serial na 1
Akira_666

Już Ci tłumaczę. Scooby i kudłaty wiecznie najarani szukali jedzenia na mega świni. Z kolei Fred i Daphne pukali się po kątach. W związku z tym osamotniona Velma na którą nikt nie zwracał uwagi postanowiła, że zostanie femi-nasi-lesbi i zmieni kolor skóry, czym zgarnie całą uwagę i dostanie nawet swój serial w którym to ona jest na pierwszym planie.

ocenił(a) serial na 6
Akira_666

Po rodzicach.

Akira_666

O ile dobrze się zorientowałem Velma nie jest czarna. Jest Hinduską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones