PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10023976}

The 8 Show

Deo eiteu syo
6,7 1 860
ocen
6,7 10 1 1860
The 8 Show
powrót do forum serialu The 8 Show

Najpierw myślałam, że niewiele się dzieje, ale od 4 odcinka działo się tak dużo , że musiałam się zmuszać do oglądania ... tyle skrajnych emocji. Człowiek Człowiekowi Wilkiem!
Skąd w ludziach od zarania wieków takie zamiłowanie do przemocy- Koreańczycy Mistrzowie Uroczych Romansów i Najmroczniejszej ludzkiej natury..Serce boli - cholernie Mocne gdy ma sie rozwiniętą empatię! I wzbudza emocje..dużo negatywnych emocji..a początkiem wszelkiego zła jest najzwyklejsza ludzka chciwość.
Tak jak w życiu.

gabrielka_k

Miałam tak samo. Chyba przekroczył jakieś moje granice, przewijałam, aby dobić do końca

gabrielka_k

Postaw jakąkolwiek osobę w sytuacji podbramkowej, gdzie będzie zależeć czy ma żyć czy nie i zobaczysz wtedy że w każdym z nas jest psychopata albo wariatka, w mniejszym bądź większym stopniu. Ludzie byli kiedyś w stanie pozabijać się nawzajem za 50zł lub tylko dlatego że mieli inną opinię od swojego rozmówcy. Myślisz że coś się dzisiaj zmieniło? Ostatnio gdzieś czytałem, pod wpływem złości dziewczyna przejechała po swoim facecie autem(bo się pokłócili o pieniądze) trup na miejscu. Kobieta(zmarnowane życie, do końca w pierdlu albo w psychiatryku). Codziennie ktoś popełnia samobójstwo(w tej sekundzie ktoś się zabija z błahego z naszego punktu widzenia powodu)brak pieniędzy, zdrada, wyrzucenie z pracy. Jesteśmy skazani na śmierć  i "umieramy na życie". Ponieważ każdy chcę być kimś w życiu i każdy chcę mieć kogoś do kochania. Nie jesteśmy w stanie funkcjonować jako jednostka tylko stado.

ocenił(a) serial na 7
gabrielka_k

Kasa ,dla kasy ludzie zrobią wszystko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones