PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808109}

Rojst

7,3 76 241
ocen
7,3 10 1 76241
6,4 35
ocen krytyków
Rojst
powrót do forum serialu Rojst

Tylko nie to.

ocenił(a) serial na 7

Mam nadzieje, ze zrobili ten serial (jak trailer pokazuje) cos w klimacie niemieckiego dark, twin peaks, czy najnowszego castle rock. Z fajna lokalizacja, w malym miasteczku, bez smierdzacych komunistycznych szarych blokowisk, z klimatem, z dobra muzyka i udzwiekowieniem i nagrany nie polską kamerą. Otworzylem galerie, no i zobaczylem to nieszczesne drugie zdjecie.. w samochodzie na tle starych blokowisk zajezdzjacych komuna (hstfu) ale nie to jest najgorsze.. CO TO ZA JAKOSC?XD Serio, po trailerze sobie pomyslalem, ze moze jednak zrobili film/serial z normalną kamerą, z normalnym edytingiem, z normalna lokalizacja.. te szare blokowiska serio wygladaja jak gowno, czemu wszedzie musza je wcisnac? A teraz niech ktos mi powie, czy to wina kamery, ze nasze filmy i seriale tak wygladaja? Jak ktos nie wie o co chodzi, to niech sobie odpali jakis najnowszy polski film idk pitbull czy inny shit i porowna go z filmem amerykanskim z 2000r no albo z nowszymi. A moze mysla sobie, ze jak nagraja film tak na sucho, bez zadnego znacznego edytowania, to to doda jakiegos klimaciku? No moim zdaniem nie. Tzn gdybym mial 50lat pewnie by mi to pasowalo, ale naszczescie nie mam i rzygam jakoscia naszych filmow

ocenił(a) serial na 7
GamoraRuss

Jednak jest spoko. Udzwiekowienie jak i grafika zaskakujaco dobra + komuna tak nie bije po oczach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones