PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808109}

Rojst

7,3 76 241
ocen
7,3 10 1 76241
6,4 35
ocen krytyków
Rojst
powrót do forum serialu Rojst

Nie czytajcie tych incelskich, homofobicznych tematów. Leczą swoje kompleksy tak zwyczajnie lub trolluja.
Obejrzcie sami, naprawdę warto. Świetnie napisana, wielowątkowa historia. Konieczna jest znajomość wydarzeń z pierwszego sezonu.

JohnTheBrave

Amen. Widzę, że wątki strasznego homo tu królują. Ludzie faktycznie mają z tym ból nie powiem czego- nomen omen. Jak dla mnie -serial roku.

JohnTheBrave

Bardzo jestem za, podobał mi się zresztą pierwszy sezon, nie miałam w ogóle żadnych z tych - tak powszechnych zarzutów - co do końcówki. Bardziej mi pasowało to enigmatyczne splecenie wątków czasowych w pierwszym sezonie, niż taka jawna ekspozycja w drugim. Choć ogólnie drugi mi się bardziej podoba.

JohnTheBrave

To słabo z polska kinematografia jeśli to jest najlepsza produkcja lol

desperados02345

Idź trollowac gdzie indziej, nie chcę Cię tu

ocenił(a) serial na 6
JohnTheBrave

Klangor moim zdaniem lepszy. Dzisiaj widziałem też pierwszy odcinek Kruka2, ale na razie szału nie ma.

ocenił(a) serial na 6
McGyverPL

Klangor lepszy, lepsza historia&scenariusz. Tu na plus klimacik (z drobnymi potknięciami) i aktorzy.

ocenił(a) serial na 7
MirekQk

Polskie seriale zadko pozytytywnie zaskakuja,ale ten naprawde niezly.Klangora nie ogladalem,ale polecam rowniez Krola.,Jakubik zagral rewelecyjnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones