PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021475}

Frasier

6,2 93
oceny
6,2 10 1 93
Frasier
powrót do forum serialu Frasier

Niestety bez Nilesa

ocenił(a) serial na 8

Z wirtualne media:
Reaktywacja sitcomu i braki obsadowe
Wciąż niewiele wiadomo na temat fabuły nowych odcinków sitcomu. Pewne jest, że Frasier wyprowadzi się z Seattle i zacznie życie w nowym miejscu. Da to scenarzystom możliwość napisania nieznanych dotychczas bohaterów. Nie wiemy także, czy poza główną postacią pojawi się ktoś ze starej obsady. Jedno jest pewne. W serialu zabraknie brata Frasiera, czyli Nilesa. Odtwórca głównej roli potwierdził, że David Hyde Pierce nie był zainteresowany powrotem na plan serialu. Obiecał jednak, że nieobecność tej postaci, jak i innych, zostanie widzom wyjaśniona. Pierwsze próby na planie produkcji rozpoczną się w lutym 2023.

ocenił(a) serial na 8
spiderboy

Wielka szkoda, bo to był niesamowity duet :(

ocenił(a) serial na 8
sundayborn

Po zwiastunie i odcinku zerowym obawiam się, że może być nawet gorzej niż przypuszczałem. Wygląda na to, że będzie to tylko odgrzewany kotlet jak "Różowe lata 90te" i "Jak poznałam waszego ojca".

ocenił(a) serial na 8
spiderboy

Oby nie, ale nie omieszkam przekonać się samemu.

ocenił(a) serial na 4
spiderboy

Niles to moja ukubiona postać z serialu sprzed lat, szkoda, że go nie będzie. Niestety pierwsze odcinki wcale nie dorównują temu staremu Frasierowi, brak inteligentnego humoru :-(, cóż, może kolejne będą lepsze...Z sentymentu, oglądam

ocenił(a) serial na 8
Passkuda

Gdzie obejrzałeś? Myślałem, że tak jak stara seria będzie na Skyshowtime, ale nie ma.

ocenił(a) serial na 4
spiderboy

Wczoraj na Paramount+ pojawiły się dwa odcinki, Nie wiem czy w Polsce da się obejrzeć. Innych, nielegalnych źródeł polecać nie mogę tutaj ;-)

ocenił(a) serial na 8
Passkuda

Aaaa, czyli jak odcinek zerowy zostaje oglądanie z oryginalną ścieżką dźwiękową. na ez tv ;)

Passkuda

Polska premiera 3 listopada.

spiderboy

W Polsce trzeciego listopada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones