PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010385}

Dżentelmeni

The Gentlemen
7,3 17 844
oceny
7,3 10 1 17844
7,1 7
ocen krytyków
Dżentelmeni
powrót do forum serialu Dżentelmeni

Każdy odcinek to procedural, technicznie rzecz biorąc. Główny bohater równie dobrze mógłby być policjantem z pomocnicą-informatorką. Ten styl. W serialu nie ma głębi, nie ma angażującej fabuły na cały sezon. Trudno też wierzyć, że wpływowe ogarnięte osoby współpracowalyby z osobami, o których wiedzą że to półgłowki-magnesy na kłopoty.
Obejrzane tylko dla Theo.

ocenił(a) serial na 9
sikorunien

nie wiem, to Twoje pierwsze podejście do stylu budowania fabuły Guy'a Ritchie, że się spodziewałeś Sukcesji czy cuś w tym stylu? Bo głębia właśnie zajebista, typowy "Przekręt"  i "Dżentelmeni" rozciągnięte na serial. Zajebiście się to ogląda. Najlepszy serial tego typu od bardzo dawna.

ocenił(a) serial na 3
ashu21

Przekręt i dżentelmeni mi się bardziej podobał, tutaj podszedł mi tylko 1 i 7 i 8 odcinek. Resztę było czuć niczym filler. Brakuje mi tego vibe co w filmach. A jestem świeżo po nich.

ocenił(a) serial na 4
ashu21

Nie ma w ogóle startu do wczesnych filmów Ritchiego jak Przekręt czy Porachunki. Tam klimat i autentyczność sypała się z ekranu garściami. Tutaj widzimy kolejną już desperacką próbę(od czasów drugiego Holmsa) odtworzenia tego w złagodzonej formie, co nie ma prawa się udać.

ocenił(a) serial na 8
sikorunien

mała podpowiedź: to jest komedia (taka zamierzona ;)

ocenił(a) serial na 3
Erlandr

yep, ale w filmach elementy komediowe były mniej absurdalne, a za to były groteskowe

ocenił(a) serial na 4
Erlandr

komedia? gdzie?

ocenił(a) serial na 9
norbi1411

no są jajca i do dosłownie nawet :D i to nie byle jajca :D :D

ocenił(a) serial na 4
ashu21

jajca może i są ale nie śmieszne

ocenił(a) serial na 9
norbi1411

nie z przymiotnikami w stopniu równym piszemy łącznie :D

ocenił(a) serial na 4
ashu21

czyli nie zaprzeczasz?

ocenił(a) serial na 9
norbi1411

raczej ukazuje, że bawić jednego może coś czego drugi nie zauważa ;)

ocenił(a) serial na 4
ashu21

widzę że niektórym łatwo zaimponować

ocenił(a) serial na 9
norbi1411

to fakt, Guy Ritchie bardzo mi zaimponował tym serialem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones