1670
powrót do forum 1 sezonu

Lekkostrawny serial. Zabawny, z dobrze dobraną obsadą, dobrą scenografią i muzyką. Miła odmiana po żenujących polskich komediach z ostatnich lat. To pastisz, nie oczekujcie głębokiego arcydzieła. W tej konwencji jest bardzo dobry.

grzechu_84

Zastanawiający jest fakt że nie znasz tych ludzi i nazywasz ich snobami z kijem w dupie bo im się serial nie spodobał

ocenił(a) serial na 8
alone8

Znam ich dobrze zwypowiedzi tutaj. Bułka przez bibułkę.

ocenił(a) serial na 10
alone8

A masz zegar?

alone8

Chyba wolę mieć tam kij niż śmiać się z byle czego. Ja swoją dumę mam

ocenił(a) serial na 8
Saylora

Bycie snobem to nie jest najlepszy sposób na życie i powód do dumy. Dla zewnętrznych obserwatorów jesteście śmieszni.

grzechu_84

A skąd wiesz że niby jestem snobem? Nie jestem bynajmniej chamem który rechocze z puszczania bąków

ocenił(a) serial na 8
Saylora

Uważanie, że jest się lepszym, bo śmieszą Cię inne książki, lubisz inne filmy, czytasz inną gazetę. Bułka przez bibułka a inni to chamy, itp. Poza tym, przepraszam, odpowiedź była do "Getunkt". pisałem z telefonu stąd pomyłka.

ocenił(a) serial na 8
grzechu_84

First time ;)

ocenił(a) serial na 1
grzechu_84

Lepiej mieć kij w dupie, niż siano we łbie.

ocenił(a) serial na 8
Getunkt

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

ocenił(a) serial na 1
grzechu_84

Oczywiście kija w dupie mniej rozentuzjazmowani tym średniawym serialikiem nie mają, a jedynie bardziej wymagające poczucie humoru.

Ale żeby kpina brzmiała lepiej, założyłem twój punkt widzenia.

Swoją drogą miło słyszeć że ktoś taki uważa że mam kij w dupie: To jakby Lempart nazwała mnie faszystą.(Faszystą mnie to nie czyni, a jedynie dobrze o mnie świadczy)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones