William MoseleyI

William Peter Moseley

7,7
4 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Moseley

Tutaj macie zdjęcie :
http://4narniensonline.free.fr/galerie/displayimage.php?album=3&pos=3
http://photos-590.ll.facebook.com/photos-ll-sf2p/v248/235/107/502553590/n5025535 90_584735_6997.jpg to jest z premiery "Księcia Kaspiana".
A tu link do forum na IMDb : http://www.imdb.com/name/nm0608440/board/thread/109697916?d=109763984&p=2#109763 984

PS Jeśli on lubi blondynki, to już po mnie ;(

Aaa i znalazłam coś jeszcze - ona była również na premierze "Lwa...", więc to chyba o niej była mowa w komentarzach autorskich na wydaniu specjalnym DVD, kiedy Skandar (albo Georgie, nie pamiętam) spytał/a: kto był z tobą na premierze :D

Elie_i_Keira_13

Moim zdaniem to zdjęcie niczego nie dowodzi... a jak ma laskę to fajnie. Wkońcu ma prawo być szczęśliwy. :)

loui_

Keirka nie rozpaczaj :) Może blondynka to tylko przypadek ;D A poza tym jako fanki powinnyśmy zyczyć mu szczęscia :)

Elie_i_Keira_13

Hej jestem nowa xD Też strasznie podoba mi sie Will i to, że ma dziewczynę nie za bardzo mi sie spodobało :( Ale jako fanki powinnyśmy się cieszyć ze szczęścia idola, bo mamy małe szanse być z nim :(

użytkownik usunięty
Elie_i_Keira_13

Wielka szkoda!!!! Jestem tym STRASZLIWIE zraniona! Ale cóż obejdzie się! Jest jeszcze przecież Ben!! <333

Doprawdy, to straszne. Moje życie nigdy juz nie będzie takie samo ;D

Ocknijcie się, księżniczki ;o
Po pierwsze: To tylko zdjęcia. Tak to jest, jak laska jest One-Night-Stand i lata wszędzie za swoim idolem, szczególnie, gdy ma sporo kasy.
Po drugie: Nie jest wcale ładna. I o co tyle krzyku? Tylko pytanie, czy jesteście od niej ładniejsze. ;> Hah!
Po trzecie: Krzyżyk i jemu, i Benowi na drogę. Wiecznie sami nie będą ze względu na fanki w nich zakochane, spójrzmy na to racjonalnie.
Po czwarte: Nie wiem czy tylko mnie krew zalewa, czytając to wszystko. Ja chyba już, niestety lub stety, z tego wyrosłam. Teraz na was kolej. ;)

Bless

mary_sue

Księżniczki William jest przystojny a na fotkach niemalże idealny. Cóż on jest jeden dziewczyn miliony trzeba pogodzić się z myślą, że ewentualną małżonką nie będzie jedna z nas ( a jak już to są na to malutkie szanse ). Zresztą to tylko młodzieńcza fascynacja a ja wierzę, że mój książę z bajki gdzieś tam na mnie czeka (albo na odwrót) i wy też lepiej w to uwierzcie. Chociaż ponoć marzenia się spełniają...:)

Ale ben to nie William :( on jest zupełnie inny. Widziałyście jego kaloryferek !!!!! Jes boski !!!!!!!

Elie_i_Keira_13

Hehe, jakby dla wszystkich dziewczym durzących się w Williamie marzenia się spełniły, to nie wiem co by się działo z Willem ;p

Alexti

O tak. A ja się tak zastanawiałam, żeby Willa sklonować, ale to vhyba nie jest za dobry pomysł.

Pati_Peace

Oj, radzę nie eksperymentować z inżynierią genetyczną :P

Julia_20

Jakby co to ja zamawiam orginał. Kopia to nie to samo. Chociaż możliwe jest podzielenie go na organy. Zapłacę majątek za serce, achhhhhhhh.

użytkownik usunięty
angunia0

ja Go kocham ale i tak moge się pocieszyć tą myślą że mogę chociaż to>. .;Ppp jestem w nim zakochana po uszy.......
wiem że to marzenia....

użytkownik usunięty

jeszcze nie dodałam:
dziewczyny on jest tam a my tu, musimy się z tym pogodzić:((((
w Polsce też jest dużo chłopakaów ,przystojnych blądynów z niebieskimi oczami;)
ja się cieszę jedynie z tego że mogę być jego fanką;)

o tak,justysiu :D
Ja szukam faceta łudząco podobnego do niego! xD
;** a ta jego laska paskudna ;/.Myślałam,że ma lepszy gust.
Paskuda!

Batmanowa

nie jest znowu taka strasznie brzydka, ale piękna też nie ;D ale jeśli jemu się podoba no to życzmy im szczęścia (:

rojconka

Ja mogę się z nią zamienić miejscami;)) Nieważne jak piękna by była dla was i tak będzie brzydka....
Pozdrawiam;)

aneant89

Ładna ona nawet. Dorzucę jeszcze jedną fotkę http://moseleymagnificient.webs.com/apps/photos/photo?photoid=14192279

marquesa

Hmm nawet ładna ale nie najpiękniejsza, dodałam komentarz na tamtej stronie (kurcze skubana ładna jest) :P

użytkownik usunięty
marina681

czy ja wiem.... dla mnie przecietna.

Nie jest zła. Z resztą to nie wygląd jest przecież najważniejszy. Musi mieć piękne wnętrze, skoro William chce z nią być. Jak dla mnie wygląda na sympatyczną.

użytkownik usunięty
marquesa

Wyglada na takie wyrafinowane malpisko,ktore wie czego chce. :)

Elie_i_Keira_13

JA NIE CHCĘ, ŻEBY MIAŁ DZIEWCZYNĘ!!!!!

Pevensie18

Spokojnie. Przecież to TYLKO dziewczyna . Nie żona. A zresztą pan Bóg wie czy oni jeszcze są razem. Związki w tym wieku są trwałe jak dmuchawce na wietrze.

Elie_i_Keira_13

wiecie co... może już dawno tu nikt nie pisał, ale być może jak ożywię temat to się ktoś pojawi ;) jakoś nigdy nie miałam obsesji na punkcie Willego (Ben to już inna sprawa...- achh! (ale tylko w 2 cz,Opowieści)) w każdym bądź razie jeżeli któraś z was "spiknie się" z Willim to nie zapomnijcie o mnie bo ja bym oddała wszystko, żeby tylko go poznać ;)
A nawiązując do wypowiedzi Justysi to może blondyn się znajdzie, ale jaki z niego będzie Książę? ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones