Sebastian RochéI

6,7
2 163 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sebastian Roché

Zdecydowanie mi go za mało, drugoplanowe role w Supernatural, Vampire Diaries (ugh te przemęczane tylko dla niego kilka odcinków, choć nie znoszę rzeczy w takim twilightowym stylu), oglądam Odyssey 5, choć nie powala. Tylko dla tego akcentu, uśmiechu i, och, tych oczu. Nie jest najlepszym aktorem jakiego znam, muszę to przyznać, ale zawsze przynosi ze sobą pewną luzacką świeżość, naturalność i, cóż ten swój idealny akcent.

Novalis

zdecydowanie się zgadzam :) mi strasznie brakuje Baltazara w Supernatural, mogli go oszczędzić, żeby właśnie od czasu do czasu w jakimś odcinku wprowadził trochę rozluźnienia :)

kat_er

dokładnie :) też go uwielbiam i też oglądnęłam te pare odcinków Pamiętników tylko dla niego a Supernatural ogólnie lubie :) chciałam obejrzeć Never Get Outta the Boat ale nie mogę znaleźć po polsku :/ kocham jego akcent i jego ruchy zwłaszcza jako Baltazara :)

Novalis

oj tak tak, dobrze powiedziane, za mało go; jeżeli już gra w jakimś filmie, to khm, nie jest on najwyższych lotów, oh Seb why? back to Spn. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones