Melina Kanakaredes

Melina Eleni Kanakaredes

6,8
1 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melina Kanakaredes

Wspaniała aktorka i kobieta :) Powinna w serialu "CSI:NY" byc z Mackiem :D

użytkownik usunięty
bananek_friko

też tak myślę:). Pasują do siebie. Pozdrowionka!!

bananek_friko

pasuje do zagadek NJ Całkiem przyjemnie się ogląda ten serial dzięki niej

bananek_friko

No co wy? Ślepi jesteści? Za grosz do siebie nie pasują, a poza tym to serial kryminalny, a nie przysłowiowe "m jak miłość"

użytkownik usunięty
Milva89

MOIM ZDANIEM do siebie pasują. to nawet widać, już od pierwszych odcinków.

użytkownik usunięty

a poza tym nawet w kryminalnych serialach chociaż przez moment powinna zaistnieć ta "chemia" pomiędzy bohaterami. no a oni by się do tego nadawali. a m jak miłość czasami oglądam.

bananek_friko

Ciekawe,czy ma jakieś europejskie korzenie? Np.greckie...

GalaQXus

Skoro mówi płynnie po grecku to pewnie tak...zresztą jej nazwisko jest greckie.

bananek_friko

Gdzieś czytałam, że ma greckie albo włoskie korzenie... moim zdaniem bardzo do siebie pasują i powinni być razem!

bananek_friko

No co wy ! to by było bezsenus, zgadzam sie w wypowiedzią że byłoby to cos w rodziaju m jak miłość . lepiej żeby zostali dobrymi przyjaciółmi ;]

użytkownik usunięty
kurczak_27

zawsze byli... a mac kreci z payton [spojler] która go potem rzuci...

Greckie. swoją drogą okropne to zdjęcie mogliby je zmienic

bananek_friko

Stella to moja ulubiona postać w serialu i zgadzam się co do tego aby ona i Mac byli ze sobą, to byłby świetny pomysł

The_Slayer

Oh Jea! xD Stella to świetna postać! Meli (Melina Kanakaredes) to świetna aktorka! Jest ładna, ma śliczneee włosy (też chcę takie!) i cudownie wcieliła się w rolę Stelli (która jest moją ulubioną!). I też uważam, że Mac i Stella świetnie do siebie pasują!!!

bananek_friko

O tak! Smacked foreverrr! :D

I co z tego że kryminalny? Mi to wcaaale nie przeszkadza xD

anula2261

Dokładnie! Przecież w serialach kryminalnych tez są często romanse XD Bo to ubarwia serial...A Mac i Stell - muszą być razem...!

użytkownik usunięty
justysia_7

Fakt, romanse ubarwiają seriale... zgadzam się w stu procentach.. no może dziewięćdziesięciu dziewięciu:)

Hehe ^^ XD Wiem, że to nie romansidło i nie chcę, żeby w CSI było pełno romansów ... bo nie o to chodzi xD Chodzi o to, żeby powstały jakieś trwałe (Stella & Mac) związki z miłości ;) To wszystko xD hehe^^

justysia_7

No właśnie, przecież nie mogą to być Romatyczne Zagadki Nowego Jorku, ale związać się mogą xD
Jak Danny z Lind mógł to czemu by oni nie mogli :lol:
Ale połączą ich, zobaczycie! :D <3

anula2261

No mi też się wydaje, że ich połączą xD Scenarzyści wiedzą, że prawie wszyscy fani CSI: NY chcą, żeby Mac był ze Stellą, ale ja myślę, że połączą ich pewnie w jednych z ostatnich odcinków XD Żeby ciekawiej było i żeby nas trzymali w niepewności ^^ XD

justysia_7

Ej, no nie! Nie chcę żeby to były ostatnie odc, bo chcę się napatrzeć na to jak będą razem xD <33

anula2261

Też bym się chciała napatrzeć xD To na pewno byłaby bardzo zgrana parka xD Ale już wolę, żeby się połączyli w ostatnim odcinku niż mieliby nigdy nie być razem...

justysia_7

No w sumie tak :D
Ale zobaczycie, już niedługo Mac zrozumie jaki skarb ma obok siebie xD <33

anula2261

No ja mam taką nadzieję i myślę, że w końcu oboje zrozumieją, że są dla siebie stworzeni^^ XD

bananek_friko

Ja sądzę, że faktycznie jest między nimi jakaś magia, ale nie ten typ co między Danny i Lindsay ;>
Chociaż mam wrażenie, że z odcinka na odcinek jest tej magii coraz więcej, nie wiem sama.
Mam mieszane uczucia, bo są świetnymi przyjaciółmi ^^.

wiedzma93

No ja miałam to samo...wydaje mi się, że z odcinka na odcinek Mac i Stellka sie do siebie zbliżają xD No ale fakt to zupełnie inny związek niż Linds & Danny ;] Ale mam nadzieję, że Mac będzie ze Stellką no bo to byłby wyjątkowy związek ;D

justysia_7

ktoś tam wcześniej zwrócił uwagę na zdjęcie. chętnie bym dodała jakieś leprze, ale nie wiem jak. gdy klikam na "zostań autorem tej strony", ale nic nie ma o zdjęciach i multimediach. jeśli ktoś wie jak to zrobić to proszę o odpowiedź. co do Stelli i Maca to wolę by zostali przyjaciółmi. miłość w takich sytuacjach często wszystko psuje i kąplikuje.

LeaMao

Fakt zdjęcie Melinki jakieś takie nie bardzo...;/ Też uważam, że powinno się zmienić, ale nie mam pojęcia jak...;/ A co do SMACED to myślę że raczej nic z tego nie będzie, ale zawsze można mieć nadzieję..

justysia_7

ej no, niech ktoś powie jak dodać zdjęcie.

LeaMao

No właśnie niech ktoś powie! ... Bo Melinka jest na prawdę ładna, a na tym zdjęciu wygląda niezbyt...;/ Są o wiele ładniejsze!

justysia_7

http://www.filmweb.pl/topic/1051603/jak+dodawa%C4%87+zdj%C4%99cia+to+os%C3%B3b+i +film%C3%B3w.html#2532766 - na tym wątku dowiesz się jak "dodać" zdjęcia.

LeaMao

tylko pytając się na forum udało mi się uzyskać odpowiedź. czemu filmweb nie ma rozbudowaną pomoc, lub mieć faq?

LeaMao

Kurcze wypadałoby im tam przesłać jakieś zdjęcie bo na to na prawdę nie mogę patrzeć... Bez sensu, że to jest tak skomplikowane..

justysia_7

zgadzam się z tobą. to kompletnie bez sensu. tak samo jak to, że nie możemy do siebie wysyłać wiadomości jeśli nie będziemy mieć pewną ilość puntków.

LeaMao

Nie no! To już totalnie beznadziejne...Czasem trzeba się opanować...Nie wiem po co tyle zasad, które jak nie patrzeć ograniczają rozwój tej strony... Wysłałaś do nich zdjęcie Melinki żeby zmienili?
A na marginesie nie wiem czy wiesz, ale w Tele Tygodniu jest wywiad z Meliną Kanakaredes ^^ Całkiem fajny ;)

bananek_friko

ooo tak :) podpisuję się pod tym rękami i nogami! Choć chyba nie chciałabym zobaczyć takiego romansu jak Danny i Lindsay, raczej jak Sara i Crissom w CSI LV, jeśli wiecie o co mi chodzi :)

biedny_misiu

Ciekawiej by było gdyby była z Adamem, różnica wieku dodawała by smaczku ich związkowi:D.
We wczorajszym odcinku na AXN tak za nim pobiegła pod koniec, a on że idzie na karaoke, a taka kobieta przejawia nim zainteresowanie.
Może ja to źle interpretuję ale...:D
A z Maciek to wygląda na taką fajną przyjaźń, nie muszą od razu lądować w łóżku, lubią ze sobą spędzać czas i tyle:D.

bananek_friko

Też tak myślę, że oni fajnie razem wyglądają. I się rozumieją....Fajna byłaby z nich para :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones