Gretchen Mol

6,8
4 220 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gretchen Mol

trochę przypomina mi marylin monroe, boska uroda .....mmmmm

jambyo

potwierdzam. Laska niczego sobie! bardzo na plus :P

jambyo

Jak dotąd oglądałem ją tylko w 13th floor. Zapada w pamięć...

jambyo

niesamowite, w Hazardzistach nie zwróciłem uwagi na jej urodę, potem spodobała mi się w Trzynastym Piętrze, a potem w 3:10 do Yumy, im starsza tym piękniejsza, niesamowite!

jambyo

aaa...i jeszcze w zakazanym imperium! nieźle się trzyma jak na 39 lat!

Dies__Irae

ciało ma super i zapada w pamięć swoją grą

Dies__Irae

W ZI nawet pokazala co nieco, mniam :)

jambyo

Jest przepiękna ubóstwiam :D 40 dyszzki i taka dupcia

jambyo

Może nawet nie chodzi o samo piękno lecz o cały seksapil który ma w sobie. Ta kobieta potrafi przyciągnąć uwagę faceta, a w "Zakazanym Imperium" przechodzi samą siebie. Przy oglądaniu tego serialu często nie mogę się doczekać nadchodzących scen z nią związanych. Cała kreacja postaci Gillian, którą odgrywa jest niesamowicie intrygująca, perwersyjna i jednocześnie zdeprawowana do granic możliwości - co czyni ją dodatkowo jeszcze bardziej pociągającą. Zachęcam do oglądania "Boardwalk Empire" chociażby dla niej. W bordowych włosach wygląda doskonale.

PS. Z wiekiem staje się coraz piękniejsza i uwodzicielska. Uwielbiam tak wspaniale wyglądające kobiety z klasą i naturalnym wdziękiem.

jambyo

Zdecydowanie tak. Piękna jest :)

jambyo

Może nie jestem znawczynią damskiej urody, ale zgadzam się w 100% - piękna kobieta. W dodatku ma to coś w swojej grze aktorskiej, co przyciąga spojrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones