Chcialem poruszyc kilka spraw, ktore mnie troszke drecza i pomysly, na ktore wpadlem.
1) Uwazam, ze filmweb jak nazwa wskazuje zajmuje sie filmami, ale przeciez wiekszosc aktorow zaczynala od seriali i czy nie mozna byloby poszerzyc serwisu o seriale???
2) Zastanawia mnie czemu tak dlugo trzeba czekac na dodanie osoby ??? i moze ktos powinien pomoc redakcji przy dodawaniu osob???
3) Mysle, ze przyznawanie po 15 pkt za przyznanie osoby albo filmu jest troche niesprawiedliwe gdyz z autopsji wiem, ze znalezienie informacji o osobie jest duzo trudniejsze niz o filmie i samo ich wklepanie tez pochlania wiecej czasu
4) czy mozna byloby cos zrobic z tym aby rowniez wysylac zdjecia przy pomocy formularza?
5) no i rzeczywiscie mozliwosc zmiany oceny jest niezbedna gdyz jesli chodzi o mnie szczegolnie to dotyczy aktorow, ze wystepuja w filmach i kazda kolejna kreacja moze wplynac na zmiane odbioru danego aktora/aktorki,
6) tak sobie mysle czy moze bylaby mozliwosc wprowadzenia karty uzytkownika filmwebu, (takiej w formacie karty kredytowej) przyznawanej np przy osiagnieciu 1000 pkt, na 2 lata i potem ponownie odnawianej po 2 latach, i wersja futurystyczna jak na polskie warunki, ale np przy kazdej wizycie w kinie otrzymywania dodatkowych punktow w filmwebie oraz np znizek na zakup biletow :)
7) no i troche prywatnie, gdzie sa laureaci konkursu o Scooby Doo i Resident Evil???
No to na tyle i mam nadzieje, ze ktos podzieli sie swoja opinia :)
Przepraszam za brak polskich znakow ale niestety korzystam z komputera w ktorym nie ma polskich znakow :(

ViceHrabia

re:
No cóż dodawanie osób do bazy to nei taka bułeczka z masełkiem jak dodawanie ludzi, zatem - jak sądze - wtajemniczanie nowych ludzi potrwa.
Hehe pomysł na karte jest bardzo bardzo fajny ;)
Pozdrawiam.

ViceHrabia

moje zdanie
1) pomysł ciekawy, jestem za. chyba niekt nie bedzie miał filmwebowi za złego ze ciut ponad program bedzie prezentował się.
2) chwilowo filmweb postawił na dodawanie filmow do katalogu albowiem są duze szanse ze niedługo ruszy szybszy sposób dodawania aktorów do katalogu, wystarczy troszeczke jeszcze byc bardziej cierpliwym.
3) hmm ... kurcze masz racje, moze by tak 13 - film / 17 - osoba?
ale dopiero jak sie przyspieszą prace nad dodawaniem do katalogu aktorów.
4) bedzie, bedzie... cierpliwosci
5) taaa .... juz to kiedys wałkowalismy, ja proponowałem by mozliwosc zmiany takowej wprowadzic, ale zeby nie przeginac ze zmianami swoich ocen to wprowadzic ograniczenia jakies: 2 zmiany oceny jakiejs na miesiac.
6) boski pomysl ale chyba tylko w nielicznych kinach byłby wprowadzony, najlepiej zeby obowiązywał w tych kinach których repertuar jest dostepny na stronie filmwebu a ilosc punktów i staż na filmwebie i ich stosunek do profitow jakie mielibysmy otrzymywac to moze w innym momencie przedyskutujemy.
7) ??? nie znam problemu od środku

WIDMO82

:) milo mi
No problem od srodku wyglada tak, ze byl konkurs i nie ma listy laureatow !!! a co do 6. to zachecam czemu nie teraz??? Ja mysle, ze nie tak wazny jest staz jak aktywnosc, bo mozna miec dlugi staz a w ogole nie korzystac...., no o tych kinach mysle a z reszta to moze pojawilby sie gdzies jakis ranking, ktore kina sa najpopularniejsze wsrod uzytkownikow bo to mogloby byc ciekawe :)

ViceHrabia

ranking kin
ech
powiadasz ranking? hmmm nie to nie mozliwe teoretycznie i chyba praktycznie.

jak sprawdzisz które kino jest bardziej lubianym statystycznie kinem? czy w pikutkowie dolnym gdzie jest jedno kino i 3 memberów z tego miasta chodzi do kina co 2 tyg a w warszawie gdzie jest kilkadziesiat kin ( chyba ok. 45) i mysle kilkuset memberów którzy srednio raz w miesiacu chodza do kina.
czy w tym przypadku kino z pikutkowa ma szanse przegrac?

WIDMO82

kina
chyba wygrac :) no ale mozna przede wszystkim wlasnie popatrzec na duze miasta, i memberzy z duzych miast moga sobie podyskutowac, ktore kino jest lepsze i dlaczego, ja np bardzo lubie chodzic do Multikina, ze wzgledu na fotele, ekran, cene biletow, tani i swierzy popcorn no i w Krakowie do mikro bo ma calkiem wygodne duze fotele i ciekawy repertuar, ale bardzo brakuje jakiegos mini barku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones