PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=328812}

Starcie tytanów

Clash of the Titans
6,3 125 291
ocen
6,3 10 1 125291
4,4 14
ocen krytyków
Starcie tytanów
powrót do forum filmu Starcie tytanów

proponuję nie zważać na komentarze malkontentów i wyrobić sobie osobiste zdanie

adzej

absolutnie popieram!! duża szansa ze film jednak się Wam spodoba, polecam ! ;)

ocenił(a) film na 8
adzej

popieram -mnie się filmek podoba..chociaż po streszczeniu głównego recenzenta filmwebu można było by ostatecznie się pożegnać z chęcią jego obejrzenia =:)

szkudi15

"Czytając powyższe zarzuty, można wysnuć wnioski, że film uważam za zły i z trudem wysiedziałem do końca seansu. Nic bardziej mylnego! Z pokazu wyszedłem zachwycony."

czy ja wiem... :)

adzej

Jest lepszy niż sie spodziewałem.

adzej

nie jest to film wybitny, raczej balansuje na krawędzi przeciętny-dobry,
jednak coś spowodowało że mi się podobał :)
niewielkie uchybienia fabularne
gra niektórych aktorów (w tym bohatera) była nadzwyczajnie słaba.
muzyka rewelacyjna, szkoda że trailer dawał ogromną chęć pójścia na seans, ale już wyjście z niego nie było zbyt pełne.
Jednak polecam 7/10 i serduszko
Edit. dodam że film oglądałem w dniu tragedii smoleńskiej i troszkę się zamyślałem podczas seansu, lecz obejrzałem 2 raz i potwierdziłem moje zdanie ;] <:

ocenił(a) film na 7
adzej

lekkie bardzo przyjemne kino akcji. Wiele osób powie: "dobre dla mało wybrednego/wymagającego widza"... cóż ja się świetnie bawiłem. Jeżeli film ma dobre zdjęcia, świetne efekty do tego ma mnóstwo mitologicznych kreatur występujących w turówce Heroes of Might and Magic (dziny, pegazy, meduzy) to dla mnie elegancki relax. Na dokładke mamy cały panteon (Bogów), zabawne relacje w boskiej rodzince i czasem dobry komizm sytuacyjny (patetyczne teksty, "intrygująca" gra aktorska). Dla mnie solidna ósemeczka.

gemmell_2

chwalicie trzeba ściągnąć :D

rudzin

oczywiście polecam, ale bardziej opłaca się kupić blu-raya. Jakoś oczywiście niezastapiona, + usunięte sceny które czynią ten film jeszcze lepszym ;)

adzej

A przepraszam, w czym on jest taki swietny? fabula obcykana na maksa, film przewidywalny, gra aktorska nie powala, muzyka nieczym sie ie wyroznia. Osobiscie nie uwazam, ze jest to film, o ktorym by mozna mowic "arcydzielo" - dla mnie to typowy sredniak. Mysle, ze nie jedna osoba sie ze mna zgodzi. Pozdrawiam

wasyll

fabula obcykana na maksa, film przewidywalny - to remake, w dodatku opierający sie na znanym micie, więc pewna przewidywalność jest oczywista .

gra aktorska nie powala - wut? przecież oprócz Sama, który faktycznie został trochę źle dobrany, to wszyscy spisali się bardzo dobrze.

muzyka nieczym sie ie wyroznia - jak dla mnie muzyka jest jednym z wiekszych plusów, dobrze dopasowana i porywająca. Może przesłuchaj jej osobno jako soundtracku?

pzdr

nevler

Ogladalem go calkiem uwaznie wiec soundtrack bedzie zbedny. Chodzi mi po prostu o to, ze nie wydaje mi sie, zeby ten film nazywac swietnym, bo spokojnie mozna go wrzucic do jednego worka ze sredniakami, aczkolwiek nie powiem, bo ogladalo sie go calkiem lekko i przyjemnie. Nudny na pewno nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones