PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739951}

Skok stulecia

Den of Thieves
7,0 23 866
ocen
7,0 10 1 23866
6,3 3
oceny krytyków
Skok stulecia
powrót do forum filmu Skok stulecia

w swojej kategorii wyraźnie się wybija. Początkowo chciałem mu dać 6/10 ale stwierdziłem, że to jednak za mało. Najchętniej dałbym 6.5-6.7/10 ale skoro tak się nie da, to niech łapie 7.
Co do HEAT to przez cały film miałem wrażenie, że twórcy usilnie starają się nawiązywać do tamtej (w sumie tamtych) produkcji. Niestety do Gorączki, szczególnie Manna to mu daleko... Momentami naciągany - szkoda, że reżyser nie skupił się na którymś z elementów filmu (np. planowaniu skoku i jego realizacji) bardziej tylko tak wszystko po trochu.. Na sobotni wieczór, przy piwie i orzeszkach jak najbardziej się nada. Nawet do kina można się wybrać.
BTW - Pablo Schreiber wyrasta nam na naprawdę ciekawego aktora.

dewille

Mieszanka „Gorączki” i „Podejrzanych”. W „podejrzanych” gliniarz tez zajarzył na końcu, ze największa ciapa jest mózgiem całej operacji. Zastanawia mnie również czy od początku zamierzał sprzedać kolegów, czy tez dostosował się do sytuacji.

ocenił(a) film na 9
ElenaIsia

Po pierwsze nie spojleruj, a po drugie oglądałeś do końca?

ocenił(a) film na 9
ElenaIsia

SPOJLER!!!!!!!!!!!!

dewille

Kurde, przez cały seans miałem to samo odczucie. Nawiązywanie do "Gorączki". No ale mimo iż film mi sie podobał, to raczej do heat nie można go porównac.

ocenił(a) film na 5
remi1982

'Przyrównać', nie 'porównać'. Wszyscy tu porównują do gorączki więc jakoś można. Porównać można wszystko do wszystkiego.

ocenił(a) film na 7
dewille

Schreiber fajnie pokazał się już w The Wire, gdzie zagrał zwykłego gościa z fryzurą Marka Mostowiaka, który musi stawić czoło konkretnym gangusom. I daje radę. W sumie mogło z niego po latach wyrosnąć takie monstrum jak w "Skoku".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones