PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004334}
6,2 20 874
oceny
6,2 10 1 20874
6,8 20
ocen krytyków
Road House
powrót do forum filmu Road House

Tragedia totalna!

ocenił(a) film na 2

Nieudana komedia, która frustruje zamiast śmieszyć. Tak słabego "filmu" to ja dawno nie widziałem. Nic poza f**king f**k tutaj nie ma, na pewno nie fabuły... Totalna tragedia, katastrofa i ... aż brak słów. Jake, co Ty ze swoim życiem robisz człowieku?!

ocenił(a) film na 8
Mick1947

czym frustruje zamiast śmieszyć? :)
oglądałeś pierwowzór Road House gdzie grał Patrick Swayze?
wiesz, że na tym ma polegać ten film? na laniu w mordę z laniem w mordę w tle?
to tak jakbyś ocenił nowego Wonke na 3... a nie czekajk, oceniłeś to tak :D
chłopie... dorośnij ;)

ocenił(a) film na 2
ashu21

Tym komentarzem pokazałeś kto tak naprawdę nie dorósł. Każdy ma inny gust, mi po prostu ten "film" nie przypadł do gustu. Nie mam nic przeciwko filmów bez fabuły, ale niech chociaż będzie jakieś przesłanie.

ocenił(a) film na 6
Mick1947

Co masz do Jake'a? Aktor istnieje w pierwszej lidze dopóki przynosi przynajmniej dziesiątki milionów dolarów zysku dla wytwórni. Przestanie przynosić to go bez żalu skreślą i wylansują następnego. Dotyczy to każdego aktora czy aktorki

ocenił(a) film na 2
Salmonella

Jake jest moim ulubionym aktorem. Mam do niego żak, że od kilku lat rozgląda się za hajsem, a od 2017 roku nie.pitrafi zagrać w dobrym filmie. Przymierze jeszcze nie oglądałem, mam nadzieję że po dobrych recenzjach i ostatnich glebach w jakich grał się nie zawiodę (ponownie).

Mick1947

to tak jak bys napisal o np Jasiu Fasoli nie udany horror zamiast straszyć wkurza, ble ble ble, wyjmij kij z dupy

ocenił(a) film na 2
filmiarz1980

Nie zesraj się internetowy wojowniku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones