PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38887}

Pamiętnik

The Notebook
8,0 377 119
ocen
8,0 10 1 377119
6,2 25
ocen krytyków
Pamiętnik
powrót do forum filmu Pamiętnik

Oglądałam do tego momentu jak Allie przyjechała do niego po latach i rozwaliła mu samochodem ten płot. Potem weszła do jego domu i już dalej nie wiem.

ocenił(a) film na 5
maltanek

Allie weszła, napili się jakiejś herbatki, potem piwa, pogadali, ona obiecała mu że przyjdzie następnego dnia. Odbyli romantyczną "przejażdżkę" łódką, po czym złapała ich ulewa (jakże oryginalnie ;p), w tej ulewie wyjaśnili sobie kwestię niedostarczonych listów i od razu polecieli do łóżka. Wieczorem przyszła Marta, czy jak jej tam było, i chciała poznać Allie, Noah nie chciał, ale Allie sama ją zaprosiła na kolację. Następnego dnia Allie odkryła, że Noah zrobiłdla niej pracownię, malowała tam pół dnia ubrana w sam koc. Potem przyjechała jej matka i zobaczyła ją tylko w tym kocu, pokłóciły się, matka powiedziała że narzeczony jużjedzie i że o wszystkim mu powiedzieli. Pojechała z ALLIE do tartaku, tam pokazała jej jednego faceta i powiedziała że w młodości była w nim zakochana i chcieli razem uciec, ale zlapała ich policja (znów bardzo oryginalnie ;p), po czym oddała jej listy Noaha. Allie wróciła i pokłóciła się z Noahem, mówiąc że co by nie zrobiła, ktoś będzie nieszczęśliwy, a Noah krzyczał na nią żeby raz pomyślała o tym czego ona chce. Potem rozmawiała z narzeczonym, który mówił że mógłby przyłożyć rywalowi albo go zabić, ale wtedy i tak ją straci, i że nie chce namawiać włąsnej narzeczonej żeby z nim została, na co ona odpowiedziała że powinna z nim zostać i że kocha każdego na swój sposób. Wtedy stara Allie przypomniała sobie, że to jej historia, zaś staruszkiem jest Noah, i że wybrała jego. Dzieci też są jej, ona też spisała wspomnienia. Okazało się że Noah ciągle na nowo czyta jej wspomnienia, gdyż wtedy ona sobie wszystko przypomina, jednak na bardzo krótko. Tak też jest tym razem, zatańczyli i porozmawiali i od razu ona wszystko zapomniała i zaczęła się ciskać. Noah znowu dostaje zawału, potem nie wpuszczają go do niej bo po ataku leży w izolatce, ale jakoś się przemyka, ona go poznaje i pyta co zrobi kiedy ona nic już nie bedzie pamiętała, a on że zawsze będzie przy niej i razem zasypiają. KONIEC :D

Elestirne

Dziękuje bardzo:D
Nie sądziłam, że ktoś będzie tak miły aby tak dokładnie opisać mi zakończenie!

ocenił(a) film na 5
maltanek

To dlatego że oglądałam go dzień wcześniej ;p

ocenił(a) film na 9
Elestirne

Dlaczego jest pokazane że dbohatwrka wraz a do Noah z walizkami? Tak jakby wybrała pierwsza miłość. Nie podoba mi się ten film. Nie ma żadnego romantyzmu skoro nie wybrała pierwszej miłości

azlotko

Bo wybrała pierwszą miłość. Duke to Noah, a dlatego przedstawia jej się Duke, żeby nie dziwiła jej zbieżność imion w opowieści, która jej czyta. Wybrała Noah, miała z nim dzieci i to on się nią opiekuje.

maltanek

nie ma o czym gadać, powinnaś obejrzeć do końca. Końcówka jest najważniejsza!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones