PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622028}

Niesamowity Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2
6,7 111 860
ocen
6,7 10 1 111860
6,8 16
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man 2
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man 2

Pierwsze co się rzuca w oczy, a raczej w uszy to fatalny dubbing, który został wykonany amatorsko, ale to już nie wina producentów tylko Polaków, którzy spieprzyli głos.
Po drugie w porównaniu do pierwszej trylogii czy nawet jedynki z tej serii to ten film wypada najgorzej już nawet nie chcę się rozpisywać na temat poszczególnych scen, ale ogólnie tamten Spider-man był dużo bardziej realistyczny, a tu mamy do czynienia z prawdziwym SF i przesadzonymi efektami specjalnymi.

Dziwi mnie ocena ludzi, ktorzy oceniaja lepiej tę historie od tej z Tobym.
6/10 liczyłem na coś leszego.

ocenił(a) film na 6
PawelFX

Dla mnie chyba też najgorsza część ze wszystkich spajdków :)

patrykstudia

tylko gimbus może wypisywac takie GŁUPOTY.

ocenił(a) film na 8
PawelFX

Najgorszy jest Spider-Man 3, amen

ocenił(a) film na 7
PawelFX

Jak ktoś może uważać że ten sztywny w ogóle nie przypominający spider-mana komiksowego film z tobym był dobry. WSZYSTKO TAM BYŁO KICZOWATE

ocenił(a) film na 4
scinacz

Mnie osobiście mało obchodzi to czy dany film jest zgodny z komiksem czy książką itp.
Tamta trylogia była zdecydowanie lepsza tę dwie najnowsze próbują upodobnić do tego co bylo w komiskie, ale za bardzo im to nie wychodzi. Powiem inaczej może pomysł mają dobry, ale wykonanie dużo gorszej.

ocenił(a) film na 7
PawelFX

Spider to ogólnie zabawny gość, zarówno w komiksach jak i filmach animowanych. W pierwszej trylogii był tak zamulający i naszpikowany emocjami, że o mało mu się okres nie zsynchronizował z MJ Watson. Ogólnie dobranie TM do roli Spider-Mana było jednym z najgorszych pomysłów wytwórni Marvela. Jednak mimo krytyki postaci nie sposób nie docenić dobrego scenariusza i realizacji. Nawet antagoniści całkiem dobrze dawali rade. Podsumowywując gdyby wstawić Spidera z nowej serii do starej trylogii mielibyśmy arcydzieło, a tak obie są tylko dobre.

ocenił(a) film na 4
Kot25

Poprawka: wytwórni sony.

ocenił(a) film na 7
Mastersix

Pewny jesteś? bo mnie jednak wydaje się , że Spidery są Marvela

ocenił(a) film na 4
Kot25

Komiksy są Marvela, ale filmy Sony.

ocenił(a) film na 8
PawelFX

Po pierwsze oglądaj bez dubbingu jak nie lubisz. Po drugie gra aktorska jest świetna. Po trzecia wspaniała muzyka. Po czwarte genialne ujęcie. Po piąte bardzo dobra fabuła i klimat. Punkt piąty to rzecz gustu, ale poprzednie punkty to fakty, jeśli ktos ich nie zauważył i nie wziął pod uwagę w ocenie, to się po prostu nie zna, albo jest niesprawiedliwy.

ocenił(a) film na 5
Elvis007

Gra aktorska świetna? Fabuła bardzo dobra? To się uśmiałem.

ocenił(a) film na 7
JBridges

Gra aktorska- w porównaniu do nadętego duetu TM i KD? O niebo lepsza. Fabuła? Też o wiele bardziej do mnie przemawia niż poprzednia seria.

ocenił(a) film na 5
Elvis007

Fakty?? Hahaha a to dobre.

ocenił(a) film na 8
JBridges

Widać, że się nie znasz :<
Za mało filmów obejrzałeś widocznie skoro twierdzisz, że gra aktorska w tym że filmie nie jest świetna.
Szkoda T-T Musisz się dokształcić.

ocenił(a) film na 2
Elvis007

ahahahahah Elvis proszę Cie gra aktorska?? chyba inne filmy oglądaliśmy

ocenił(a) film na 8
bartasss

Niee... to raczej ty nie umiesz rozpoznać dobrej gry aktorskiej x)
Jesteś jak taki dzieciak, który będzie hejtował wszystko nie zależnie od tego czy to jest dobre czy nie, bo ktoś nie zgadza się z jego zdaniem :)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 2
Elvis007

No tak ktoś ma inne zdanie od razu "dzieciak" "hejter" tak na prawde nie masz za grosz gustu
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
bartasss

piszę, że jesteś JAK dzieciak, a nie że nim jesteś. Bo to właśnie TY nie umiesz uszanować mojego zdania :)
Mam wrażenie, że nie wiesz co piszesz, błagam cię pisz ze zrozumieniem. TO ci się przyda.

ocenił(a) film na 5
Elvis007

Hahaha...gdzie ty tu widzisz dobrą grę aktorską? Do przedszkola ale już....

ocenił(a) film na 5
Elvis007

Widzę, że jesteś dzieciakiem, który nie dopuszcza do siebie mozliwości tego, że nie ma racji. Hahahahhya):

ocenił(a) film na 8
JBridges

Ciekawe to tu jest dzieckiem i kto nie dopuszcz.. x)
Oświecę cię: TO ty jesteś tym dzieckiem xD
Po pierwsze widać, że nie umiesz odróżnić dobrej gry aktorskiej. Bo gdybyś to powiedział w szkole aktorskiej, czy ludziom którzy się na tym znają, to by cię niestety wyśmiali.
Po drugie to że film mi się podoba to moje zdanie, nie musizsz go podzielać.
See ya kolego :P

ocenił(a) film na 5
Elvis007

Hahahaha Udowodniłeś właśnie, że Twoje zdanie się nie liczy. Bez odbioru.

ocenił(a) film na 8
JBridges

No pogadaj sobie, pogadaj.
Twój chamski awatar mówi o tobie już wystarczająco dużo, nie będę sie wdawać w dalszą dyskusję ,z takim osobnikiem jak ty :)

ocenił(a) film na 5
Elvis007

Której części zdania: "bez odbioru" - nie rozumiesz? :D

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 9
PawelFX

Ja bardzo lubię całą trylogię Raimiego, nawet tamtą niezgdodną z komiksem ciamajdowatą wersję Petera. Co do nowej serii, to 1 mnie nie zachwyciła. Co do warsztatu aktorskiego nie mam zastrzeżeń, Garfield zagrał dobrze, tylko jakoś film mnie nie ujął jako całość. Dwójka z nowej serii podobała mi się o wiele bardziej niż jedynka, w sumie dla mnie jest tak fajna jak i trylogia Raimiego, dwie różne koncepcje, ale obie mi się spodobały. W dwójce zwłaszcza postać Harry'ego i jak został zagrany. No i muzyka i efekty specjalne są dobre.

PawelFX

Raczej najlepsza częśc. I co ma polski dubbing do jakości filmu?

ocenił(a) film na 5
kamilxxx09

Najgorsza, i to jest fakt i z tym się nie dyskutuje. Tak jak z tym, że WP>>>>>>>>>>>>>>>>>Hobshit.

PawelFX

Zgadzam się ! W ogóle nie lubię nowego Spider-Mana. Aktor grający główną role irytował mnie.

ALE

Muzyka Hansa wgniata w fotel! Aż ciarki mam na plecach jak włączam The Electro Suite
Muzyka miodzio! reszta dno i 5 metrów mułu.

ocenił(a) film na 3
markezo

No nie powiesz chyba, że te Zimmerowskie pomyje na "odwal się" podobały ci się bardziej od muzyki Dannyego Elfmana XD ????

kalamir

Właśnie, że tak powiem. Mi sie bardziej podoba.
Czy coś jest w tym złego? Omg.

ocenił(a) film na 8
PawelFX

Najgorszy jest Spider-Man 3

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Moim zdaniem Ci którzy twierdzą że to najgorszy Spider man to się mylą.The amazing Spider man to najlepsza część o człowieku pająku jaką widziałem.Świetne aktorstwo,efekty nieziemskie o postacie wyglądały bardzo realistycznie.Moim zdaniem już nic nie przebije serii The amazing

ocenił(a) film na 8
roman876

I chyba dam tą dychę

ocenił(a) film na 8
roman876

Wiesz, Marvel Studios potrafi robić filmy o superbohaterach, ale faktycznie seria The Amazing jest świetna

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Jedyne co mnie dziwi to to że dla niektórych Spider man 3 jest lepszy od serii the amazing

ocenił(a) film na 8
roman876

To się nazywa spaczone gusta

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Według mnie po prostu niektórzy przesadzają.A to że elektro nie wygląda jak oryginalny ,a to to że Rihno to robot a to to że w tym filmie jest za dużo wrogów,marudzą i tyle

ocenił(a) film na 8
roman876

Ale faktycznie widać że Webb się juz troche tu zagubił, nawet przez zakonczenie które tak naprawdę nie jest zakończeniem

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Tak The amazing pokazywał wyraźnie że ma być the sinister six jednak na szczęście podobno film ma powstać dla marvela.Szkoda tylko że nie będzie 3.Wolałbym 3 część the amazing niż kolejny rebbot

ocenił(a) film na 8
roman876

Reeboot

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Sorry pomyliłem się ale wiadomo o co chodzi ;)

ocenił(a) film na 8
PawelFX

To w końcu 6 czy 4?

PawelFX

Dlatego ktoś kto ogląda komiksowe filmy powinien mieć choć lekkie pojęcie o komiksach.

PawelFX

tylko gimbus może wypisywac takie GŁUPOTY.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones