PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751893}

Naznaczony: Ostatni klucz

Insidious: The Last Key
6,0 28 995
ocen
6,0 10 1 28995
3,3 3
oceny krytyków
Naznaczony: Ostatni klucz
powrót do forum filmu Naznaczony: Ostatni klucz

Ale czy napewno? W ostatniej scenie widzimy wątek, który raczej będzie kontynuowany, oby.

ocenił(a) film na 5
kochamAndzie

Zapowiedziano kolejną część.

ocenił(a) film na 5
Marcin33321

Ale wątek z ostatniej sceny to chyba zapowiada ale część 1?

ocenił(a) film na 5
ufo254

Nie wiem czy chodzi ci o ten wątek w której Elise otwiera drzwi a tam był Dalton to prawda to jest nawiązanie do części pierwszej.
Chyba miesiąc temu twórcy powiedzieli ,że będzie kolejna część ponieważ "ostatni klucz" całkiem dobrze zarobiło na Boxoffice ,na razie nie wyjawili o czym będzie.

ocenił(a) film na 5
Marcin33321

Tzn głównie chodzi mi o ostatnią scenę gdy Elise odbiera telefon. Jest tam rozmowa gdzie kobieta prosi o pomoc Elise, że lata temu pomogła jej synowi a teraz przytrafia się to samo jej wnukowi. Tak więc wnioskuję z tego że kolejność powinna być taka: Ostatni Klucz, Naznaczony, Naznaczony 2, Naznaczony 3. Mam rację? Tylko nie pamiętam wątków 3 części i powiązań z całym uniwersum bo na prawdę 3 była tak słaba że niegodna zapamiętania.

ocenił(a) film na 6
ufo254

Naznaczony 3 jest na samym początku, a potem dopiero Ostatni Klucz, jedynka i dwójka

ocenił(a) film na 5
Milka124

No to prawie trafiłem. Tylko tak jak mówię 3 nie pamiętam i ciężko mi powiązać z pozostałymi dlaczego miałaby być pierwsza

ocenił(a) film na 6
ufo254

Nie dziwię się, bowiem trójka w sumie za bardzo nic nie wnosiła do całej serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones