PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021508}

Narodziny zła

The Lair
3,7 1 242
oceny
3,7 10 1 1242
Narodziny zła
powrót do forum filmu Narodziny zła

I powiem tak. Jeśli chodzi o najgłupsze filmy tego roku, ten zajmuje pierwsze miejsce. Potwory wyglądają spoko, ale krew i ogień już niestety nie wyszły. Aktorstwo przeciętne, bohaterowie to skończeni idioci, a fakt, że są wojskowymi, nie pomaga. Niepokończonych bądź ledwo ruszonych wątków jest tu multum, a tych w pełni spełnionych jakoś nie widzę. Film urywa się w takim momencie, że zadałem sobie pytanie: "to już? serio?" plus 10 minut co najmniej żeby to jakoś zakończyć. Fabuła na maska przepełniona kliszami, tym, co znamy, nie ma tu żadnych niespodzianek, a mogły być. Film sam sobie podsuwa tyle świetnych pomysłów, i sam je marnuje. Na plus sceny konfrontacji i mnóstwo akcji- nie ma tu miejsca na nudę, cały czas coś się dzieje, na pewno nie zaśniecie. Cokolwiek by nie mówić- i tak zaraz po Terrifierze 2 najlepszy z całego maratonu (mówię o Heliosie), bo dwa ostatnie filmy to niestety jakieś nieśmieszne żarty, zwłaszcza ta nieudolna kopia Martyrsa z 2008.

ocenił(a) film na 2
Seb6_ghostface

Ja byłem w Multikinie i najlepszy był terrifier i obłąkana.

ocenił(a) film na 4
straszek338

No ja gdy tylko zobaczyłem na stronie Heliosa zapowiedź nowego maratonu, to od razu kupiłem bilety. Dopiero później dowiedziałem się o tym w Multikinie, jak zerknąłem okazało się że jest lepszy od Heliosowego. Tak to bym poszedł do Multikina ale było bez odwrotu.

straszek338

Terrifier? i co ci się tam podobało? ponad 2 godz nudy, durnowaty klaun mnie bawił a nie straszył i te kiczowate sceny morderstw, sztuczne wnętrzności aż raziły w oczy, ani to straszne ani obrzydliwe, nie wiem chyba za dużo już oglądam tych horrorów bo ostatnio nic nie robi na mnie wrażenia

ocenił(a) film na 4
aniaopole7

Podobał mi się cały ten halloweenowy i gore'owy kicz- flaki wyglądają sztucznie, krew taka trochę pomarańczowa, ma to swoj urok, zwłaszcza że film kosztował właściwie tyle co nic. Morderstwa wyglądają obrzydliwie, mimo iż, jak słusznie zauważyłaś, kiczowato. No i wreszcie mamy porządną główną bohaterkę. Super fun, aczkolwiek finał to kwintesencja głupoty, zwłaszcza jak wkracza fantasy. Mimo wszystko mi się podobało.

Seb6_ghostface

Jasne każdy ma swój gust, mi się już chyba przejadło, muszę odstawić horrory na jakiś czas, pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
aniaopole7

Pozdrawiam, miłego dnia/nocy :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones