PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688190}

Myśl jak facet 2

Think Like a Man Too
6,1 10 927
ocen
6,1 10 1 10927
Myśl jak facet 2
powrót do forum filmu Myśl jak facet 2

...kontynuacja zrobiona tylko dla hajsu bez ładu i składu-kompletnie brak pomysłu na fabułę,co najlepiej oddaje scena pod koniec filmu,gdy Loretta zgadza się na ślub syna. Kevin Hart staje na głowie,by film uratować,ale w większości scen mu się to nie udaje.A gra i mimika twarzy w scenach z udziałem Reginy Hall,to dramat totalny...

użytkownik usunięty
pawelk1504

Absolutnie nie mogę się z tym zgodzić i uważam, że ten film nie jest aż taki zły, a przynajmniej na pewno nie zasługuje tylko na ocenę '2', ale tak jak mówię, to tylko moja personalna opinia ;) Myślę, że druga część była gorsza od pierwszej, spodziewałam się większej akcji. To chyba jedyne, co mogę zarzucić 'Think Like A Man Too'.

ocenił(a) film na 8

Również się nie zgadzam. Sama jestem zaskoczona.Uśmiałam się. Myślę również, że 2 cz. zdecydowanie lepsza.

Po pierwszej naprawdę niezłej części,którą oceniłem na 6,to kontynuacja jest dużo słabsza.Scen komediowych na palcach jednej ręki można policzyć-w klubie ze striptizem,końcowa scena w trakcie napisów z 1 dolarem i na siłę scena w kasynie z obstawieniem ,,15 czarnej''-jak na ponad półtorej godziny strasznie mało,a co mamy w tym czasie ogrom nieśmiesznych dialogów i brak pomysłu twórców na fabułę,bo panuje totalny chaos...
Sam napisałeś-,,druga część była gorsza od pierwszej'' i dałeś ocenę 8!!!,chilli BARDZO DOBRY,to THINK LIKE A MAN pewnie dałeś 10,chilli arcydzieło!!! Ale cóż rzecz gustu,bo kontynuacja po prostu moim wymaganiom nie sprostała-ot do wymęczenia i zapomnienia...

użytkownik usunięty
pawelk1504

Po pierwsze jestem przedstawicielką płci żeńskiej, co pewnie można zauważyć już po avatarze... ;)
Po drugie: dokładnie, to kwestia gustu, mnie się pierwsza część bardzo podobała i nie widzę powodu, dla którego nie mogłabym przyznać jej 10-tki (chociaż nie przyznałam). Druga też mi się podobała, uśmiałam się, mniej wprawdzie niż na pierwszej, ale i tak spełniła moje oczekiwania.

Za błąd z ,,płcią''-sorrki,ale spojrzałem tylko na Twój wpis nie patrząc na avatar.Racja rzecz gustu-Ty dałaś 8,a ja 2,więc średnia wychodzi 5.Jak napisałem wcześniej miałem spore oczekiwania co do kontynuacji i spotkał mnie spory zawód-dlatego ostro potraktowałem tą produkcję.A powód też jest taki,że oglądałem ostatnio ABOUT LAST NIGHT w którym można zobaczyć sporo znajomych twarzy z THINK LIKE A MAN TOO i tym bardziej bladziutko ta druga pozycja wygląda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones