PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813952}

Misja Yeti

Nelly et Simon - Mission Yéti
6,2 648
ocen
6,2 10 1 648
Misja Yeti
powrót do forum filmu Misja Yeti

Bardzo lubimy z córką francuskie filmy i bajki. Ta choć jest kanadyjska ale z francuskojęzycznej części Kanady, więc mój klimat :D
Grafika może się wydawać trochę kanciasta, ale jest to coś odmiennego niż zbyt idealne postacie Disneya . Wybierzemy się :)

NieLubieKrupniku

Ja wiem czy kanciasta? Disney zbyt nas przyzwyczaił do swoich bardzo podobnych do siebie postaci, a że jego filmy głównie okupują kina to zaraz inny rodzaj animacji wzbudza "zaniepokojenie". Moim zdaniem bardzo ładne kadry, sympatycznie wyglądające postaci i sama historia - któż nie jest ciekaw?

JaninaMariaKowalska

Zgadzam się, że coś odmiennego potrafi budzić niepokój :) Jak dla mnie animacja w porządku, ma w sobie coś "francuskiego", takie odniosłam wrażenie. Najważniejsze jednak, żeby animacja dopełniała opowiadaną historię - i tutaj tak właśnie jest.

NieLubieKrupniku

Mnie zachęciła własnie ta odmienna grafika. Lubię niestandardowe animacje, tutaj były piękne, artystyczne tła. Animacja postaci zeszła na drugi plan. Ogólnie ogromna przyjemność dla oczu.

NieLubieKrupniku

Dla mnie to było zupełnie nowe doświadczenie, ale spodobało mi się. Jakie jeszcze francuskie animacje w tym stylu są warte obejrzenia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones