PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836056}

Mała syrenka

The Little Mermaid
5,0 18 004
oceny
5,0 10 1 18004
4,9 23
oceny krytyków
Mała syrenka
powrót do forum filmu Mała syrenka

Nie jestem rasistką, ale ciemnoskóra aktorka w roli Arielki to jakaś porażka. Disneyowi się w dupie poprzewracało. Tym bardziej że jej filmowego ojca ma grać białoskóry aktor. Znaczy w tej ekranizacji Arielka jest adoptowana ? Fopa na maxa. Nie mam zamiaru oglądać nawet zwiastuna, żeby nie popsuć sobie wspomnień z dzieciństwa.

Weronka90

Wracaj do szkoły, dziewczynko i popłacz się w kącie, że Ci syrenkę live-action hejtują. Za młoda na internet jesteś

ocenił(a) film na 10
TraXie

Widzę ze nie podobał się film skoro daliście 1 :) Ciekawa jestem czy ktoś z komentujacych poszedł do kina :D

TraXie

Co to za różnica jaki Arielka ma kolor skóry?widać że 99% oceniających to faszyści rasiści i homofoby jak to Polacy

Weronka90

Jesteś przyje*ana jak wuj do posadzki na weselu po wódce. Nie pier*ol farmazonów

TraXie

"Tym bardziej że jej filmowego ojca ma grać białoskóry aktor. Znaczy w tej ekranizacji Arielka jest adoptowana ? " są miliony małżeństw mieszanych, a dziecko jest albo białe, albo czarne - doucz się rasistko !!!

ocenił(a) film na 6
TraXie

Lol, nie oglądałaś, nie jesteś rasistką, ale dałas 1... Idiotyzm

ocenił(a) film na 1
TraXie

Zgadzam sie 100%. Dokladnie tak jest, kpina i hanba to co tutaj robią. Wykorzystuja znane IP po raz kolejny by promowac swoje debilne ideologie. Wystarczyłoby uszanować oryginal, a jak chcą robić fantasy z dupy to niech sobie zrobia swoje. Zapewne czarnoskóra syrenka ma duzo sensu spedzajac 100% pod wodą z dala od słońca LOL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones