PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836056}

Mała syrenka

The Little Mermaid
5,0 18 004
oceny
5,0 10 1 18004
4,9 23
oceny krytyków
Mała syrenka
powrót do forum filmu Mała syrenka

..legend, baśni i mitów, ciekawe jakby piało lewactwo.
Są postacie z białej kultury które zawsze były białe bo to część białej kultury, historii i tak powinno pozostać. Skoro tak bardzo chcecie czarnych to adaptujcie murzyńskie legendy/bajki a nie niszczycie dorobek białych.

Weronka90

Kiedy napisałem jakąś nieprawdę? Udowodnij że są mądrzejsi, jakoś BARDZO niewiele mają osiągnięć cywilizacyjnych, technologicznych czy kulturowych (potrafisz jakieś wymienić? nikt nie potrafi) a tam gdzie się pojawiają wzrasta wielokrotnie brutalna przestępczość, gwałty, zamachy itd. Popatrz na średnie IQ i porównaj czarnych i białych. Wciąż nie podałaś definicji rasisty bo nie wiesz kto to jest rasista. Wciąż nie podałaś definicji kobiety bo nawet nie wiesz kto to jest kobieta, wciąż nie podałaś ile jest płci bo nie wiesz ile jest płci. Wciąż nie podałas jakichś dobrych filmów, seriali czy bajek gdzie biali zostali zastąpieni czarnymi bo... bo takich nie ma. Pokaż jakiś dowód na to że jakiś polityk PiS mówi jakieś kłamstwa o czarnych czy homo . Nie pokażesz, jak zwykle Haaaahahhahaahah :D Media cię zmanipulowały totalnie. Kierujesz się szczeniackimi, niedorozwiniętymi emocjami a nie rozumem.

waukorbowy

Widać że brakuje ci twardej kobiecej ręki dałaby ci porządnie w mordę to byś przestał pisać takie farmazony płci mamy tylko 2 każdy o tym wie kobieta i mężczyzna a rasistą jesteś ty bo niewiadomo z jakiego powodu grzmisz jak ktoś powie że czarny to taki sam człowiek jak my Obama był prezydentem a jakoś go na stosie nie spalili za inny kolor skory

waukorbowy

Widać że naogladales się TVP PiS i gadasz bzdury jak rydzyk.prawdziwy polak i katolik toleruje wszystkich czarnych homo ateistów bo każdy żyje jak i z kim chce

waukorbowy

Zobaczycie, harrego Pottera też przerobią xD

Obejrzałem z grubsza ten film, bo nie mogłem się przemóc.
Same efekty fajne, muzyka, ocean. Troszkę nie pasował mi Sebastian, powinien być chyba ciut ciut większy lub chociaż mieć inny głos oryginalny. Sebastian wg mnie wypadł najsłabiej chociaż sceny z nim nie były aż takie złe. Podobało mi się jak mówi "CHYBA SOBIE ŻARTUJESZ".

Tryton, znaczy aktor go grający, w pierwszej sekundzie mi nie podpasował, ale jak się tak przyjrzałem to zmienił bym jakoś jego ubiór. Coś mi nie pasowało w jego kreacji. Marnie to zrobili.

Książe, o dziwo dobrany dobrze, jak wielu innych przed nim, nie wyróżniający się, ani chudy ani za wysoki, prawie idealny.

Nie wiem kim była ta afroamerykanka z plaży bo nie oglądałem zbyt uważnie wszystkiego, chyba to nie była jego matka? Kiedyś obejrze jak będę miał wersję z dubbingiem - oglądałem wersję oryginalną z napisami angielskimi, to właśnie jeden z powodów dla którego film mnie tak męczył. Zamiast skupić się na oglądaniu to musiałem czytać, a z angielskiego nie jestem mocny.

Ogólnie podsumowując, nie mam nic do afroamerykanów, ale czarna syrenka to już kpina. Jej kolor włosów w połączeniu do koloru ciała w ciemnych głębiach oceanu wyglądał komicznie. Jak jakaś prostytutka wyrwana z ulicy. Problem w tym, że młode pokolenie to kupi, bo nie przepada za czytaniem , łyka wszystko co nowe.

Co do filmu to naprawde się starano, tak jak pisałem wcześniej. Próbowano odwzorować inne wersje, przynajmniej w początkowych scenach. Cóż, to tak jakby w Titanicu zamiast DiCaprio zagrał przykładowo Jamie Foxx. Titanic by tego nie udźwignął i po raz kolejny został by zatopiony przez górę, tyle że tym razem przez czarną.

waukorbowy

Jaką niby ta dzicz może mieć kulturę.
Powinni być wdzięczni białym za kolonializm, bo do dzisiaj mieszkali by w chatkach z gówna.

ocenił(a) film na 1
xdPrzemo

Dalej mieszkają w takich chatach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones