PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836440}

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Doctor Strange in the Multiverse of Madness
6,7 65 068
ocen
6,7 10 1 65068
5,7 36
ocen krytyków
Doktor Strange w multiwersum obłędu
powrót do forum filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

Na sam wpierw pomyślałem, że chyba mam naprawdę kiepski dzień, lub chyba zaczynam po woli robić się za stary na tego typu kino. Jednak w pewnym momencie dotarło do mnie, że ten film jest po prosto niemożliwie wręcz głupi. I zanim ktoś stwierdzi, że o co się czepiam, że to przecież nie musi mieć sensu bo to są inne multiversa... no to nie. Rozumiem, że Marvel, chciał wprowadzić pewną świeżość do swojego kinowego uniwersum, spoko. Już raz to zrobił jakiś czas temu z trzecią częścią Thora i wyszło to fenomenalnie. Sęk w tym, że teraz wyszło to po prostu idiotycznie. Bohaterowie podejmują głupie i nieracjonalne decyzje, cała fabuła opiera się o gonienie za nic nieznaczącym MacGuffinem, relacje między postaciami są czerstwe, a całość w praktycznie żadnym stopniu nie posuwa uniwersum do przodu. Jasne, pewne sceny są niezwykle satysfakcjonujące, ale w ogromnej większości to po prostu nic nieznaczący bełkot.

!Spoilery!


Nie mogę przeboleć faktu, że Wanda, która dostała już swoją nauczkę w serialu teraz nagle dostaje jakiegoś szału i nagle jej się uroiło, żeby praktycznie rządzić wszystkimi światami. Dodatkowo w pewnym momencie, twórcy zrobili z niej postać tak wszechpotężną, że aż traciło to jakąkolwiek wiarygodność. Laska lata sobie po najpotężniejszych miejscach we wszechświecie i klepie bez najmniejszego problemu najpotężniejsze postacie tego uniwersum. Dr. Strange? Pff poklepany, Whisper? Poklepany Profesor X? Błagam poklepany, kto to taki w ogóle. Kapitan Marvel, poklepana. Kapitan Britain? Poklepana. A i walczyła sama, przeciwko nim wszystkim na raz. Sorry, ale nie jestem w stanie tego kupić.
Wong (najwyższy czarodziej przypominam) sprzedaje jej lokalizację od której zależą losy Multiversum właściwe bez najmniejszego problemu.

Zastanawiać się więc możecie jak zostałą pokonana? A no... wystarczyło jej pokazać, że jej wymarzone własne dzieci z innego uniwersum się jej boją bo jej mamusia jest psycholka mordującą (dosłownie i na wizji zresztą) innych ludzi. No kto by pomyślał.

Wszystko to jest zupełnym miszmaszem, który rzeczywiście trzeba mu przyznać dostarcza w pewnych miejscach rozrywki, ale jest jednocześnie tak niebywale głupi i nielogiczny że gdyby nie logo Marcela na początku nie uwierzyłbym że coś takiego wyszło z tej stajni.

No ale cóż, może to ja jestem zepsuty, a nie ten film. Dzięki bogu dzisiaj w nocy przyśniła mi się o wiele lepsza wersja tego filmu. To znak, że winnych multiwersach mają lepiej. Prawda?

NieMamSwojegoZdania

Rozmawiasz z sobą, a to dopiero żenujące XD

magdaxd

Kompletna hipokryzja. Daj że mi w spokoju poprowadzić tą obiecującą dyskusję.
Zastosuj swoje deklarowane standardy wobec siebie i odczep się proszę.

NieMamSwojegoZdania

Skoro dyskusje z samym sobą uważasz za owocną, to ci nie będę przeszkadzać. Wszak, to kwestia zdrowia psychicznego, aby rozmawiać z własnym fikcyjnym kontem... XD

magdaxd

Konto Żony jest całkiem realne, nie opowiadam o nim, ono istnieje i nawet Żona często z niego odpisuje.
Realność tego konta jest prosta do potwierdzenia, wystarczy wejść na filmweb lub nawet google i wyszukać "Cukiereczek007".

magdaxd

Czy matka to rodzina? "To naprawdę przykre, współczuję kobiecie, która musi nazywać cię "synem"... bo nie lada świadectwo jej wychowania, jej wystawiłeś... ;(" magdaxd anno domini 2020
Niechcący bardzo się właśnie zwyzywałaś, auć. XD

Cukiereczek007

Kolejny przykład stalkingu. Zdanie wyrwane z kontekstu, po licznych wulgarnych i obraźliwych wyzwiskach nakierowanych na seksualny wydźwięk mojej osoby przez agresywnego użytkownika... Ale widocznie taka z ciebie kobieta, jak ze mnie święta, że cię takie słowa nie uraziły... XD

magdaxd

No jednak współczułaś... Tutaj też jest kontekst i to spory, też jesteś agresywna i wyzywasz. Czy "lubisz to ****" ma wydźwięk seksulany, hm? Wszystko odhaczyłaś. XD

Cukiereczek007

Kolejne zdanie wyrwane z kontekstu. Pisałam o znanym frazeologizmie, nie są to moje słowa, a cytat cytatu zapisuje się inaczej.

Gdyby mój własny syn wyzywał kobietę, jak osoba, która wtedy mnie wyzywała, to też bym sobie współczuła, a przede wszystkim potwornie wstydziła bym się za swojego syna, którego to uczę, żeby nie określać kobiet mianem k*rew i nie pisać o "soczkach z mojej pi*deczki", jak to zrobił pan, w którego obronie najwyraźniej stajesz. Rozumiem, że na Podlasiu mogą mieć inną definicję szacunku do kobiet, ale popierając taki przypadek, nie szanujesz przede wszystkim siebie jako kobiety...ale co ty możesz rozumieć, skoro nie jesteś kobietą, a kreacją umysłu NieMamSwojegoZdania...

magdaxd

Jedno wielkie kłamstwo, przestań wymyślać, cała druga część Twojej wypowiedzi jest zmyślona. Liczysz, że ktoś to przeczyta i źle o nim pomyśli? Żałosne.
A co do początku "to nie ja, to moja ręka to zrobiła", wiesz co, dzieci się tak tłumaczą, całkiem śmieszne jak na kobietę w Twoim wieku XD

Cukiereczek007

Nigdzie nie napisałam, że "to nie ja...itd"... Tak samo jak nigdzie nie napisałam przecież przez rz. Jesteś mitomanem, jak nie wiesz, co pisać to zmyślasz. Tragedia. Usprawiedliwiasz agresora, który ubliżał mi ją tle seksualnym, bo prześladując mnie znalazłeś jakąś rozmowę. Podnieciłeś się tak, że nie wiesz, co facet pisał...

Zapis cytatu cytatu: "a co do początku <to nie ja[...]>"...nie cytuj, jak nie umiesz.

Piszesz o moim wieku, jakby był jakiś wyjątkowo zaangażowany. Jeśli twierdzisz, że masz tyle dzieci, co twierdzisz i przy tym jesteś dużo młodsza... to chyba Podlasie pełną gębą reprezentujesz... O_o

magdaxd

Weź znajdź sobie własne argumenty, a nie odgapiasz moje, a tfu!
Wielu masz rzekomych prześladowców, nie zastanawiało Cię to czasem dlaczego?

Cukiereczek007

Weź znajdź sobie własne argumenty, a nie stalkujesz mnie po internecie i cytujesz innych. Napisałam dlaczego mam kilku prześladowców i nie zastanawia, bo już to zjawisko dawno wyjaśniłam, ale czytanie ze zrozumieniem to dla ciebie magia tajemna.

magdaxd

Zero refleksji, Twoje życie jest prostsze niż podlaskie XD

Cukiereczek007

Pierwsza posadziłam cię o kłamstwo. Masz ten sam styl wypowiedzi i sposób analizy, co NieMamSwojegoZdania. Jesteś fałszywym kontem i odwracasz kota ogonem w każdej dyskusji... więc, cytując klasyka: "Weź znajdź sobie własne argumenty, a nie odgapiasz moje, a tfu!".

magdaxd

Niechcący urosłam do rangi klasyka w Twoich oczach, nieźle. XD

Cukiereczek007

Znajomość cytatów i frazeologizmów jest u ciebie zatrważająco niska. Zacznij czytać książki.

magdaxd

Za to Twoje wicie się jest zatrważająco zabawne. XD

Cukiereczek007

Zażenowanie tym, że trafiło się na człowieka elementarnie niewykształconego, który ewidentnie nie rozumie czytanych wypowiedzi uważasz za "wicie się"? Coś... Bywa, jak ktoś zajmuje się rozmnażaniem, a nie czytaniem...

magdaxd

I Ty spędzasz z kimś takim czas, niewiarygodne. XD

Cukiereczek007

Już wielokrotnie opisywałam swoje pobudki, nawet na tym forum, twój komentarz świadczy o tym, że nic nie rozumiesz.

magdaxd

Ale ja wiem jak sobie zracjonalizowałaś to co robisz, bawi mnie to przeogromnie. XD

Cukiereczek007

To po co głupio pytasz, skoro wiesz?

magdaxd

Nigdzie nie pytałam, zwidy masz? XD

Cukiereczek007

"Wielu masz rzekomych prześladowców, nie zastanawiało Cię to czasem dlaczego?". Cytując klasyka: "problemy z pamięcią w twoim wieku to już objaw chorobowy, a nie starzenia się".

Moja odpowiedź, po co się głupio pytasz, skoro wiesz?

magdaxd

Ja nie pytałam o to dlaczego to robisz czytać nie umiesz? XD

Cukiereczek007

Ja nie mówiłam tylko dlaczego to robię, ale też wyjaśniłam dlaczego mam wielu prześladowców. Cytując klasyka: "czytać nie umiesz?"

magdaxd

Słowo klucz: rzekomy.

Cukiereczek007

Czyli swoje zachowanie, chodzenie po różnych forach, zaczepianie mnie, pisanie w celu upokorzenia, cytowanie z różnych for nazywasz "rzekomym"?

Rzekomo to ty tylko istniejesz.

magdaxd

To Ty mnie zaczepiasz, przyssałaś się jak pijawka.

Cukiereczek007

Nawet na tym forum, w swojej wypowiedzi, ani razu nie wymieniłam twojego nicku, póki się do mnie mnie odezwałaś... Jakim cudem pisząc do NieMamSwojegoZdania o jego wyimaginowanej dziewczynie połączyłaś moją wypowiedź z zaczepianiem cię? Nie odezwałam się do ciebie pierwsza, nie oznaczyłam cię i nawet nie wymieniłam twojego nicku. To ty wyskoczyłaś jak Filip z konopi, gdy napisałam, że NieMamSwojegoZdania wymyślił sobie konto i umawiał się z nim na randkę...czyli po prostu mam rację i jesteś fałszywym kontem NieMamSwojegoZdania... Ot, cały czas to mówię o powtarzam, że kłamać też nie potrafisz... Zupełnie jak on... Zbyt wiele cech wspólnych, byście byli osobnymi bytami.

magdaxd

W jednym masz rację, cały czas się powtarzasz.

Cukiereczek007

Jak do głupiego nie dociera, to mu mądry i sto razy powtórzy... więc, niestety, ale zmuszasz mnie, do powtarzania się... Zrobisz coś z tym? Czy dalej wracamy do punktu wyjścia?

magdaxd

Ciemna masa z Podlasia jest w stanie Cię do czegoś zmusić? XD

Cukiereczek007

Owszem, bo z ciemnotą należy walczyć. Głupich uświadomić, niedouczonych nauczyć... W prawosławiu jakiś inny przekaz jest? Wątpię...

magdaxd

I Ty to robisz? XD

Cukiereczek007

Też możesz to robić... Otwierając książkę na przykład... Pierwszy krok do wypełnienia z ciebie głupoty i podlaskiej ciemnoty...

magdaxd

Magdo, książki się czyta, nie wystarczy otwierać.

Cukiereczek007

U ciebie to będzie postęp, jak otworzysz o chociaż obrazki podglądasz... Do czytania dopiero z czasem dojdziesz, nie wszystko na raz...

magdaxd

Teraz już wiadomo skąd taka nieomylna jesteś. Z otwierania książek z obrazkami, fajno.

Cukiereczek007

No i ZNOWU powtórka z rozrywki...czytanie ze zrozumieniem dalej nie osiągnięte. Aby nauczyć się rozumieć wpierw trzeba zacząć czytać. Skoro nie rozumiesz tekstu czytanego, może łatwiej będzie ci interpretować rysunki...jak dziecko. Najpierw elementarzyk potem Kafka... Ty jesteś na etapie obrazków, elementarza... Do literek jeszcze dojdziemy...

magdaxd

Kawka się pisze przez "w", kup sobie słownik z obrazkami XD

Cukiereczek007

A ja lubię przed kawką Wagnera posłuchać.

Cukiereczek007

Ja pie*dole... Zabiłeś mnie. Kafka. Franz Kafka...

Z tego już nie wybrniesz...

magdaxd

No, ale mnie pogrążyłaś... XD

ocenił(a) film na 5
magdaxd

Podobało mi się, jak w poprzednim twoim trollingu (odezwałem się tam do ciebie, możesz zerknąć) atakujesz kogoś za pisownię.

" wysmuewasz"

Jak byś go zjechała, gdyby pisał tak? :)

To na razie trzeba rozmowa w twoim wykonaniu, jaką widziałem. Jednocześnie trzecia, w której nie jesteś w stanie się powstrzymać od zalewania rozmówców fantazjami na temat ich psychiki. Co sądzą - wiesz lepiej, czego chcą - wiesz lepiej, piszesz im ich cele i ich emocje.

Masz jakiś kłopot z takim prostszym systemem, że piszemy za siebie, a nie próbujemy pisać za innych? :) Albo inaczej - czy masz kłopot z opanowaniem frustracji i stąd ta twoja świadcząca o słabości agresja w każdej rozmowie? Zerknę dalej, ale powiedz mi, jakiż by to był przypadek, gdybym wśród tysięcy twoich kulturalnych rozmów wpadł przypadkiem na trzy trollingi z rzędu. :D

hyrkan

Twoje zachowanie i to, że skomentowałeś moje wypowiedzi na wielu innych forach pokazują, że jesteś człowiekiem zaburzonym, który w sytuacji porażki nie potrafi się z tym pogodzić i zwyczajnie stalkuje rozmówcę. Bardzo słabe zachowanie "dziewczynki".

ocenił(a) film na 5
magdaxd

:) Jakiej porażki?

Ja nie bardzo wiem, w jakiej startowałaś konkurencji, gdy pisałem posty, ale z pewnością mąż się cieszył, że nie musi wtedy z tobą rozmawiać.

hyrkan

Śmiało, jeszcze 2,5 tys filmów zostało do skomentowania! Pokazuj, że jak raz udowodniłam, że nie masz racji, to teraz będziesz psychopatyczne biegał i wypisywał, coś czego nie przeczytam, bo jest wyrazem obsesji XD

ocenił(a) film na 5
magdaxd

To, że nie czytasz, jest tylko wyrazem twoich możliwości.

Wyrazem obsesji jest pisanie ciągle na mój temat. ;)

ocenił(a) film na 5
magdaxd

Masz na myśli ten dowód zawierający

0

cytatów? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones