PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796194}

Bitwa dronów

Battle of the Drones
4,6 163
oceny
4,6 10 1 163

Bitwa dronów
powrót do forum filmu Bitwa dronów
Ricky79

Zdecydowanie nie warto wg. mnie. Dopiero kilkadziesiąt osob dalo oceny, ale srednia 4.2 chyba jest odpowiednia.

miarara

4,2 jest stanowczo zawyżoną oceną.

wowsa

Może i tak, ale np na imdb jest ocena: 5,2/10 · ‎1 881 głosów. Chyba, ze tam znajomi twórców troche podbili srednia he he.

miarara

IMDB i i inne hamerykańskie stronki nie są wyroczniami, tak jak i filmweb nie jest, sporo jest na nich zakłamania i ogłupienia ludzi mniej kumatych w temacie, przez co właśnie takie gnioty otrzymują zawyżane oceny tylko w jednym celu.

wowsa

Czemu akurat Hameryka? Czemu nie Cameryka albo Fameryka? Jaka jest geneza literki H?

ocenił(a) film na 5
wowsa

Tu masz inny film o dronach, polecam obejrzeć i skonfrontować 2/10 dla tego filmu, przekonasz się dlaczego ten ma ocenę 4,2
Widzę, że jesteś dopiero początkującym kinomaniakiem i widząc słabszy film oceniasz 2/10 bo nie masz odniesienia do faktycznych crapów które na taką ocenę zasługują.
https://www.filmweb.pl/film/Wojny+dron%C3%B3w-2016-761874

alex_gawlas

Yyyy i to że jestem początkującym (jak to piszesz) kinomaniakiem opierasz o staż jaki mam na filmwebie czy o co? Kulturalnie i grzecznie proszę o odpowiedź, bo już nie mogę się jej doczekać :D

A film nadal będę oceniał na 2 bo jest zwyczajnym gniotem najniższej kategorii, wystarczy spojrzeć na drewniany poziom aktorstwa i jakże cudowne kocie ruchy "dronów". Najlepiej poziom tych ruchów i aktorstwa widać w scenach gdzie walczą postacie na planie pierwszym, a to co się dzieje w tle zakrawa o kabaret :D Miny aktorów pojawiających się w tle głównej akcji też często są bardzo ciekawe.

No, ale może faktycznie jako początkujący kinomaniak (jak mnie nazwałeś) zwyczajnie się nie znam i takie zachowania drugoplanowe są całkiem naturalne dla dobrych produkcji ;)

ocenił(a) film na 5
wowsa

Miałem na myśli fakt, że jeszcze mało filmów widziałeś, a co za tym idzie nie trafiłeś na crapa z oceną 2/10. Jak obejrzysz tamten film to ten wyda Ci się arcydziełem, a przynajmniej dostrzeżesz jak wielka przepaść jest między nimi.

Ja na początku słabsze filmy oceniałem nisko aż do momentu gdy faktycznie trafiłem na filmy które ocenę 1 czy 2 na 10 to mają z urzędu i teraz mam punkt odniesienie i to niemal w każdym gatunku filmowym.

Najlepiej zobrazuję tak: aktorstwo, zdjęcia, muzyka, udźwiękowienie czy efekty tamten film ma rodem z Amigi to w porównaniu do tego ten ma z Playstation 2 :-) Jako, że nie masz odniesienia do słabiutkich filmów dlatego teraz dałeś 2/10 bo jakbyś tamten widział wcześniej to byś pomyślał "hmm, w porównaniu do innego filmu o dronach jaki widziałem to ten jest jakiś miliard razy lepszy, dam 4 na 10".

alex_gawlas

Najlepsze jest to, że kompletnie mnie nie znasz, faktycznie nie wiesz ile i jakich filmów obejrzałem, a z góry zakładasz co i jak bym ocenił i jak się zachował, po prostu uwielbiam takie komentarze :D

A i odnośnie Twojego przykładu, to jeśli tamten film jest gorszy od tego gniota to zwyczajnie dałbym 1 czyli nieporozumienie i tyle w temacie.

ocenił(a) film na 3
Ricky79

jeżeli lubisz przygodówki dla dzieci, to warto ;)
bardzo mi się podobało jak te drony - czyli cyborgi odrzucają głowę - dokładnie taki sam gest robią "metale" odrzucając włosy z twarzy :D
i ta taka faza "tworząca napięcie" przed oddaniem śmiertelnych strzałów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones