PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809769}
6,1 5 665
ocen
6,1 10 1 5665
6,7 19
ocen krytyków
Assassination Nation
powrót do forum filmu Assassination Nation

Gdzie to grają?

ocenił(a) film na 10

Grają to tylko w jednym kinie w Warszawie? Trochę słabo, bo jednak do Kinoteki mam trochę daleko.
Ma ktoś może jakieś informacje, czy będzie w innych kinach?

ocenił(a) film na 8
Vito36

Nie będzie w innych kinach. Też mi średnio pasuje tam jechać :(

ocenił(a) film na 10
Vito36

12 miast w Polsce ma to tylko, ale jeśli lubisz pastisze, zabawę konwencja, nie jesteś mega wrażliwy/a, to warto jechać

ocenił(a) film na 10
Kierokat

Czekałem na ten film od dłuższego czasu. Kinoteki bardzo nie lubię. Nie wiem. Mam jakiś dziwny uraz do tego kina, ale chyba się przejadę.

użytkownik usunięty
Vito36

Poza Kinoteką nigdzie nie grają a tam też pewnie zaraz zdejmą:(

ocenił(a) film na 10

Z tego, co patrzę, to grają na razie do 6 grudnia, a jak dalej będzie, to nie wiem.
Byłem na filmie i nie żałuję :)
Także wielkie brawa należą się Kinotece, że jako jedyne kino w Warszawie zdecydowało się puszczać ten film.

użytkownik usunięty
Vito36

Zgadzam się

Vito36

Mieszkasz w Sochaczewie?

Vito36

Myslałem że ten film normalnie będzie hulał w każdym kinie a tu taka przykra niespodzianka.

Zajcevv

W Poznaniu tylko w Heliosie jest dostępny aż dziwne , że Multikina czy Cinemacity tego nie gra

ocenił(a) film na 8
jones1_2

Too much politics. A tak serio to też żałuję, po pierwszym seansie chętnie zabrałabym znajomych na kolejne.

ocenił(a) film na 9
Vito36

Ciekawe, że tylko Kinoteka to grała. Dystrybutorem był UIP, który zawsze wprowadza na ekrany blockbustery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones