Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Szlag mnie trafia jak widzę takie komentarze do filmu: "Jeszcze nie widzialem (w trakcie sciagania) ale podejrzewam ze to bedzie zaj... film". Nie będę komentował bo bym musiał mocno przeklinać ale czasami aż sie gotuję. Szkoda że nikt nie wyrzuca takich przypuszczeń że film jest pewnie zaj..... Byłoby zaj...... gdyby...

więcej

W dalszym ciągu nie mogę ujawnić światu do jakich ulubionych kin chodzę ,po kliknięciu na dodaj do ulubionych jestem traktowany tak jak bym nie miał swojej strony??????????

strona o Friends

użytkownik usunięty

Zapraszam wszystkich na stronę poświęcona serialowi "Friends".
www.friendsite.republika.pl

mam prośbę, jeśli dodajecie do bazy film polski, to piszcie czasem swoje info, a nie przeklejacie je tylko z www.filmpolski.pl. ostatnio jest to masowe, wszyscy kopiują tylko streszczenia z tego portalu. ok, ale jest jakiś umiar... dziwnie to będzie wyglądało, jeśli połowa filmów w bazie bedzie miała napisane skąd...

W dalszym ciągu nie mogę dodać swoich ulubinych kin do strony , punkty liczą się jak chcą, postarajcie się żeby poprawić ten bajzel!!!!!!!!!!!

czy komus udalo sie wziac udzial w quizie o Jamesie Bondzi? (tym z 31pytaniami) ja probuje i nic z tego - skrypt mnie zawiadamia, ze juz glosowalem... A tyle sie naszukalem odpowiedzi :(

co się tu dzisiaj dzieje? znikają komentarze, punkty, oddane głosy, w newsroomie rano wszystko było inaczej, co to za cuda???

Dlaczego nie dostaję punktów jak głosuje?
Dlaczego nie pojawia mi sie nawet napis "dziekujemy za oddany głos ????"

Jak wam sie podoba nowa skorka bo ja sie juz przesiadlem z "Tolkiena". :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones