Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

"DWIE WIEŻE" A SPRAWA POLSKA

Kiedy nie tak dawno temu wydobywałem się z fotela w pewnym warszawskim kinie, wgnieciony w tenże fotel przez zawartość filmu Petera Jacksona "Dwie wieże", naszły mnie nieoczekiwanie dwie refleksje. Pierwsza, to nagłe skojarzenie z jeszcze radzieckim filmem "Wyzwolenie" - również wielką...

EDI

użytkownik usunięty

Mam nadzieję, że dadzą "Ediemu" zasłużoną nominację! Tylko sprubują nie dać , to będzie świadczyło o ich braku wrażliwości na piękno, które jak widać , pojawia się jeszcze w olskim kinie!!!

POLSKIE FILMy

użytkownik usunięty

Czesc...all
Jezeli kolekcjonuje ktos polskie filmy to niech da znac mam sporo na wymiane
Pozdrawiam

"Dzieci triady" - "Hard Boiled"

użytkownik usunięty

Poszukuję polskich napisów do filmu jak w temacie. Może znajdzie się ktoś kto mi pomoże, dzięki z góry. Pozdrawiam

memento

użytkownik usunięty

ogladalam Memento ale zakret , nie wiem co jest koncem co poczatkiem chyba ogladne go jeszcze raz , mam nadzieje ze nie tylko ja mialam kłopoty z poukladaniem tych puzzli ,ogolnie git

czesc

użytkownik usunięty

cze , czy ktoś wie jak znaleść ścieżkę dzwiękowądo filmu ' Usłane różami' i kto śpiewa piosenkę w zwiastunie tego filmu, to napewno kobieta ale co dalej .....?

POMOCY

użytkownik usunięty

Nie moge znaleźć tytułu piosenki z filmu "Komedia Małżeńska".Leci ona m.in na końcu filmu. Prosze was pomózcie mi i podajcie jej tytuł

VABANK

użytkownik usunięty

Poszukuję tekstu piosenki z filmu VABANK ktorą na końcu śpiewa pan Jacek Chmielnik. Bardzo proszę o wskazówkę, gdzie mogę znaleźć bądź szukać. Dzięki, pozdrawiam GF

deamon???

użytkownik usunięty

Czy ktoś może mi pomóc? Usiłuję dojść do filmu, który oglądałam jakieś trzy-cztery lata temu. Z tego co pamiętam leciał (i to kilka razy)na której z polskich stacji kablówkowych, ale nie był to film polski. Chłopiec (chyba dziesięcioletni) po przeprowadzeniu się z matką i siostrami do nowego domu zaczyna mieć dziwne...

więcej

Władca na DVD

użytkownik usunięty

Czy wiecie może coś o tym że po Powrocie Króla wszystkie 3 części
będzie można kupić w jednym zestawie i czy zobaczymy w końcu Tomcia Bomabadila???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones